Nokta&makro Jeosonar 3D Çift Sistem - ( 3 Boyutlu Dedektör )

Dadaşfatih

Yeni Üye
Selamın aleyküm bu cihaz hakkında düşüncelerinizi öğrenebilirmiyim değerli ustalarım. 4 5 özelliği bir arada barındıran bir cihazmis yanliz ağırmış. Önerirmisiniz

BMW-45

Aktif Üye
8 sene önce bizde oldu, yazdıkları tanıtım yaptıkları gibi olmasada cihaz fiyatına göre uygun. Derinliyide kötü deyil. Ayrim problemli.

Gök-Türk

Member
İthal cihaz bakın yerli diye biliyorum bunların hepsini jeosonar 3d kullandım hiçbir işe yaramıyor

R00T

Profesyonel
Co Admin
Boşluk tespit etmede iyi olduğunu duymuştum. Tecrübe etmisligim yoktur.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim ben kullandım ve kullanmaya devam ediyorum ama sıfır dışında alırsan çok fazla uğraştırır. Kullanmayı bilmeyen biri aldığında ilk yaptığı evde kullanıp test ederken aktif elektrik geçen kabloları ölçmeye çalışıp ilk günden cihazı bozmaktır. Bu cihazlar alternatif akımın dalgasını ölçmeye çalışınca çabuk bozulur ve farkına bile varamazsın. Bence jeosonar gayet başarılı bir cihaz yeterki cihazla biraz haşır neşir ol ve tecrübe etmekten vazgeçme. Başarısızlık denen birşey yoktur sadece tecrübe vardır.

Dadaşfatih

Yeni Üye
Kardeşim ben kullandım ve kullanmaya devam ediyorum ama sıfır dışında alırsan çok fazla uğraştırır. Kullanmayı bilmeyen biri aldığında ilk yaptığı evde kullanıp test ederken aktif elektrik geçen kabloları ölçmeye çalışıp ilk günden cihazı bozmaktır. Bu cihazlar alternatif akımın dalgasını ölçmeye çalışınca çabuk bozulur ve farkına bile varamazsın. Bence jeosonar gayet başarılı bir cihaz yeterki cihazla biraz haşır neşir ol ve tecrübe etmekten vazgeçme. Başarısızlık denen birşey yoktur sadece tecrübe vardır.
Teşekkür ederim toprağım ALLAH razı olsun