NOKTA LEGEND DEDEKTÖR ( YENİ )

saftilki

Moderatör
Moderatör
Son olarak metal dededektörlerinde katalog bilgilerine göre karar vermek mantıksız olur.
Sahadaki verimini adam akıllı kıyaslamadan hiç bir cihaz hakkında yorum yapmayı doğru bulmuyorum.

Sonuç: Beklemek gerekli.
herhalde geçtiğimiz birkaç yıllık emsal cihazlarla boy ölçüşmek için yeni versiyon olarak hortlayamaz kanımca,
bir basmak olsun yukarıya atsın yeterki kendilerini... ve diğer markalarda çıkartsın 10 tane daha yeni ve makul fiyatta cihaz gelsin piyasaya,, almak istediğimiz bazı cihazların piyasası şişip durmasın isterim,
gerçi piyasanın şişmesinin asıl faktörü başkada neyse, katkısı olur en azından,
geelll 2022 gel, bakalım sen ne getirecen kucağında

xReis

Yeni Üye
@saftilki Ustamı destekliyorum , bakalım 2022 de ne çıkaçak karşımıza merakla beklemedeyim .

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
nokta makronun bir çok modelini başarılı buluyorum .piyasadaki pahalı dedektörden dahi iyi iş yapıyor.
Kısaca fiyat performans ürünü. Legend modelininde sahada başarılı olacağını düşünüp, merakla bekliyorum.

saftilki

Moderatör
Moderatör
nokta makronun bir çok modelini başarılı buluyorum .piyasadaki pahalı dedektörden dahi iyi iş yapıyor.
Kısaca fiyat performans ürünü. Legend modelininde sahada başarılı olacağını düşünüp, merakla bekliyorum.
nokta legand bekleneni karşılarsa sıfırı 9.000 gibi meblada, xp deyyusun 2.eli 7 ila 9 binden 5 bin gibi rakamlara paçasından tutup aşağıya çekmesini bekliyorum,
gece karanlığında kümesi gözetler gibi 🤣