NOKTA İMPACT PRO

Zemin bozuk

Bilgili Üye
CAN ABİLERİM CİHAZ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ABİLERİMİZİN CİHAZIN VERİMLİLİK VE DEĞERİ NOKTASINDA BİLGİLERİNİ HEM ŞAHSIMIZ HEMDE BİLGİ EDİNMEK İSTEYEN KARDEŞLERİMİZ İÇİN SİZLERDEN YARDIM BEKLİYORUZ . ŞİMİDEN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNUYORUZ .

Mstfyln

Yeni Üye
Biraz ağır ama fiyat performans olarak çok iyi büyük başlık gurupta gayet başarılı.bazı cihazlara göre parazitli çalışıyor ama alışınca sıkıntı olmuyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

Mehmetarkın

Member
Bu vlf cihazlarda büyük başlık olayına hem uyuz oluyorum hem çok gülüyorum. Nasıl bir kandırmaca , nasıl bir tezgah güzel iş. Satışı kolaylaştırıyor müşteriyi ikna etmek pek kolay tabi derinlik merakımız ve talebimiz biz kullanıcılarının aleyhine oluyor.
Hancı sarhoş , yolcu sarhoş misali.:)

Mustafakin

Member
Bu vlf cihazlarda büyük başlık olayına hem uyuz oluyorum hem çok gülüyorum. Nasıl bir kandırmaca , nasıl bir tezgah güzel iş. Satışı kolaylaştırıyor müşteriyi ikna etmek pek kolay tabi derinlik merakımız ve talebimiz biz kullanıcılarının aleyhine oluyor.
Ben nokta'nın bir dedektörünü kullanıyorum öyle çok pahalı birşeyde değil gayet memnunum siz bu markayı kullanarak mı bu yorumu yapıyosunuz acaba?

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Kullanıcısıyım gayet başarılı bir dedektör tek sıkıntısı biraz ayrımı zayıf değerli sinyali verip Demir parça çıkma ihtimali yüksek

Mstfyln

Yeni Üye
60 santimden benim bulduğumu bulsan sende sarhoş olurdun 😉