Nereden uyguna dedektör bulunur

Önce Nasip

Member
Selam aleykum arkadaşlar. Bayadir dedektör arıyorum. Karar verdim alacağım dedektörü ama bu kez fiyatlarin çok yükseldiğini gördüm. Buda yetmezmiş gibi sitelerde olsun dedektorculerde olsun ikinci el veya sıfır farketmez, aksesuarlarının tam verilmediğini gördüm. Bu normal bir durummu yoksa cambazlık mı oluyor bilemedim. Birinde ana ünite yok birinde kulaklık. Birinde yedek baslık yok birinde şarj adaptörü.
Velhasıl fiyatlardan ve satış politikasindan dolayı canim baya sıkıldı. Üstelik günümüzde herhangi bir ürünün 2. Eli yarı yariya hatta 3 te 1 fiyatina alinirken dedektörlerde malesef çok değişen birsey olmuyor dedektörcüler 3-5 bine vatandaştan aldıkları dedektörleri sıfıra yakin bir fiyata satiyorlar. Bu konuda ne yapabiliriz daha farklı temin yolları yokmudur?

Karabulut

Operatör
Bazı sitelerde fiyatta yazmıyor Görünce ayar oluyorum

Önce Nasip

Member
Selam aleykum arkadaşlar. Bayadir dedektör arıyorum. Karar verdim alacağım dedektörü ama bu kez fiyatlarin çok yükseldiğini gördüm. Buda yetmezmiş gibi sitelerde olsun dedektorculerde olsun ikinci el veya sıfır farketmez, aksesuarlarının tam verilmediğini gördüm. Bu normal bir durummu yoksa cambazlık mı oluyor bilemedim. Birinde ana ünite yok birinde kulaklık. Birinde yedek baslık yok birinde şarj adaptörü.
Velhasıl fiyatlardan ve satış politikasindan dolayı canim baya sıkıldı. Üstelik günümüzde herhangi bir ürünün 2. Eli yarı yariya hatta 3 te 1 fiyatina alinirken dedektörlerde malesef çok değişen birsey olmuyor dedektörcüler 3-5 bine vatandaştan aldıkları dedektörleri sıfıra yakin bir fiyata satiyorlar. Bu konuda ne yapabiliriz daha farklı temin yolları yokmudur?
Yöneticiler, moderatörler... Falan filan
Bu forumun bir sahibi yokmu. Neden birşey soruldugunda yoksunuz. Öldünüzmü, müsait mi değilsiniz.
Özellikle bu konuyu açtım. Ama hiç ses yok.
Acaba diyorum arı kovanına çomak mı soktum ne?
Suizanda bulunmak istemiyorum ama bazen forumu kuranların dedektör satıcıları olduğunu düşünüyorum.!!!

Delucia

Yeni Üye
Yöneticiler, moderatörler... Falan filan
Bu forumun bir sahibi yokmu. Neden birşey soruldugunda yoksunuz. Öldünüzmü, müsait mi değilsiniz.
Özellikle bu konuyu açtım. Ama hiç ses yok.
Acaba diyorum arı kovanına çomak mı soktum ne?
Suizanda bulunmak istemiyorum ama bazen forumu kuranların dedektör satıcıları olduğunu düşünüyorum.!!!
Forumu kuranlar dedektör satıcısı olsa ne değişir hocam ,burda herkes ücretsiz bir şekilde birilerine faydalı olmaya çalışıyor “çıkarsız” .
Haklı olduğun kısım eski güncellik yok sitede o dikkat çeken birşey ancak insanlardan görüş bekleyip böyle sitemkar yazman hoş olmamış bence
Ki burada yazılan/anlatılan bilgileri inan parayla alamazsın, Selametle.

saftilki

Moderatör
Moderatör
forum siteleri hep yekün sissizleşti, ben otomasyon forumlara takılırım genelde ama onlarda da durum aynı,
alacağın cihaza karar verdiysen şayet benim aldığım yerde istediğin cihazdan satıyorsa dm den bilgi vereyim