MÜBAREK KURBAN BAYRAMI

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Yüreğinin güzelliği satırlara yansımış. Teşekkür ederim.
Tüm kardeşlerimin bayramı mübarek olsun inşallah.
@Gönül_Eri kardeşimiz Kutsal topraklardan video yoluyla tüm dua isteyenlere de dualarda bulunuyor. Şimdi izledim. Onun da haccı kabul olsun inşallah.
Amiin ecmain..

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
5 yıl önce DEFİNE SOHBETİ ailesine katıldım. Çok fazla yardım gördüm, bir çok güzel insanla tanışma fırsatım oldu. Hepsi de birbirinden güzel ve unutulmaz tecrübelerdi. Negatif hiç bir şey ile karşılaşmadım, karşılaşanı da görmedim. Çok şey öğrendim burada..Yardımım da dokundu ise birilerine küçük de olsa ne mutlu bana.
Başta, hepimizin böyle seviyeli bir platformda buluşmamızı sağlayan @MendereS abiye, daha sonra gerçekten çok şey öğrendiğim, gece saat kaç olursa olsun benden desteğini esirgemeyen:
@bozoklu ,
@Mirkut ,
@Keskingöz ,
@BulursamKader25 ,
@mayhem ,
@dadas_25 ,
@dardanos ,
@ıYı ,
Abilerime, ustalarıma bu vesile ile sonsuz teşekkürler ediyorum. Haklarını helal etsinler.
Bu işe gönül vermiş, sayfamız üyelerimizin ve de çok değerli ailelerinin mübarek kurban bayramlarını gönülden kutlarım. Allah (C.C) her günümüzü bayram tadında geçirmek nasip etsin inşaallah.
Herkese kucak dolusu sevgiler,
saygı ve hürmetlerimle...
Sağolasın hacı abe, ALLAH c.c senden razı olsun hayırlı bayramların olsun. Tüm islam alemininde kurban bahramı mübarek olsun.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Allah herkese sevdikleriyle nice bayramlar nasip etsin