Minelap kullanan varmı

Karaca

Member
Arkadaşlar acil bi işim var elinde Minelap kullanan varmı İstanbul cevresinden eğer varsa bana özelden mesaj yazabilir mi ?

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kardeş ben kullanıyom ama çok uzak sana 1000 km inşallah bulursun

Karaca

Member
Eyvallah kardeş sağolasın İstanbul civarında lazım taşın içine bakılacak sadece onu istiyor elemen var görüntülü vs dolu ama inat etti Minelap diye kiralayacağım ama kullanımı Nasıl bilmiyorum daha önce hiç kullanmadım

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
whites xlt bide xp adventis2 bence ama tıkla boşluk varsa kır zaten ne uğraşıyon onu anlamdım makina istiyolar heral senden

Karaca

Member
Bana kalsa öyle yapıcam ama yanımdaki adamları kaybetmemem lazım boşa güvenlik aldırıp rezil olmamayım diye cabam Zaman'ında alınmamış Sa var ki alındığını sanmıyorum bakalım hayırlısı artık bi atılım yapıcam

tevfik

Aktif Üye
S.a. bende minelab explorer II kullanıyorum güzel ayırımlı ama bu 1 veya 2 günde öğrene bilecek bir iş olmadığını sanıyorum çünkü ben bunu tam öğrenebilmem için tam 1 yıl pratik yaptım ben derim'ki siz sakın kullanmadığınız bir makinayı kiralamayın bunu ancak kullanabilen kişinin bakması daha doğru olur düşüncesindeyim Allah yar ve yardımcınız olsun kolay gelsin

Karaca

Member
Haklısın Tevfik zaten cihazı az cok bildiğim icin kapsamlı olduğundan kiralamak ta istemiyorum yeri riske atamam kullanan bakması en mantıklısı olucak bizim icin allah razı olsun allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah