mezar

derdicoklar

Yeni Üye
[FONT=&quot]herkese selam yaklaşık 4 metre genişliğinde düz kesilmiş yerli büyük bir kaya üzerinde yukarıya doğru u dan uç açıları daha geniş yarım daire şeklinde oyulmuştur üzerindeki büyük kayanın batı tarafı düz kesilmiş bir kaya.[/FONT]
[FONT=&quot]işaretin alt tarafından başlayan 10-15 cm genişliğinde güzel biçimli kanallar mevcut.kanalların bulunduğu kaya dümdüz olup 4 köşesinde kanallar vardır ortasındada kanal vardır.mahzenmi mezarmı girişi bunun neresindedir.bölgede çok sayıda açılmış kaya mezarı bulunmaktadır.[/FONT]
[FONT=&quot]tecrübeli arkadaşlar kanallar acaba düz parça parça olan düz kayanın birleştirilmiş noktalarımıdır? bakıldığı zaman bütün bir düz kaya görünmektedir.ayrıca düz oluklu kaya kapak olabilirmi? lütfen yardımlarınızı bekliyoruz şimdiden teşekkürler
anlatım kötü oldu ama ilgilenen olursa resimlerle gösteririm[/FONT]

derdicoklar

Yeni Üye
selam hades40 bu siteye daha öncede yazmaya çalıştım bir türlü yazamadım şimdi genç bir arkadaştan yardım aldım resim yüklersem acaba yorum alabilirmiyim tamam resimleri çekip yükleyecem bu gün içinde bana dönermisiniz teşekkürler

hades40

Bilgili Üye
derdicoklar Tabiki üstadım amacımız yardımlaşma tecrübe sahibi olduğumuz alanlarda tüm site sakinleri ilgi ve alakalarını eksik etmezler malum her birimiz çalışan insanlarız vakit bulupta konulara baktığımızda yorumlarımızı yaparız...