Merhabalar! Ustalarım böyle birşeyle karşılaştım, bilgisi olan ?

Selamun aleyküm herkese iyi forumlar üstadlarım kendi çapımda bişeylerle urğaşırken böyle bir şekile denk geldim çok farklı geldi o yüden konu hakkında bilginizi almak istedim yerin altında su birikme ihtimali varmı acaba teşekkürler.
Üstten-tam altından-yandan açı fotoları mevcuttur.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Selamun aleyküm herkese iyi forumlar üstadlarım kendi çapımda bişeylerle urğaşırken böyle bir şekile denk geldim çok farklı geldi o yüden konu hakkında bilginizi almak istedim yerin altında su birikme ihtimali varmı acaba teşekkürler.
Üstten-tam altından-yandan açı fotoları mevcuttur.
Sen kendi capinda anomali grafik jeofizik yeralti goruntuleme yontemeri sistemleri uzerine calisip neticeyi yorumladiysan
Watsaptan bu resimleri gonderen odalahit mezar mahsen varmi demedimi
@timur964 @Dadas25 ustalarimiz ve surfer e hakim uyeler bi baksin

Sen kendi capinda anomali grafik jeofizik yeralti goruntuleme yontemeri sistemleri uzerine calisip neticeyi yorumladiysan
Watsaptan bu resimleri gonderen odalahit mezar mahsen varmi demedimi
@timur964 @Dadas25 ustalarimiz ve surfer e hakim uyeler bi baksin
Ustam tam anlamadım dediğiniz şeyi ama whatsapptan kimse göndermedi ben kendim baktım

Mal bulanındır

Ustam tam anlamadım dediğiniz şeyi ama whatsapptan kimse göndermedi ben kendim baktım
Tamam iste
Kendi fikrin ongorun nedir
Daha once net tespitin oldumu gercek arazide sahada veriler ortustumu somut bir yer kesfedildimi
Bunlari sorgulayip merek eder herkes
Varsa emsal yerlerin resimlerini yukle boyle calstim buna istinaden bu veriler bunu burayi surayi buldum de
Cunku 200 sayfa 2000 yorum olan butip konular ve yuruyenler hep fiss cikti tum define sitelerinde

Mal bulanındır