Makro İmpact Pro Dedektör

totoy

Yeni Üye
Selamun Aleykum. Makro İmpact Pro dedektör cihazı hakkında deneyim, bilgi ve görüşleriniz nelerdir? Bu dedektörü almaya değer mi? Teşekkürler.

karakartal88

Aktif Üye
DEDEKTORU ALMAYA GİTMEDEN EVVEL BİR YERE 1 METREYE BİR PLAKA HALİNDE BAKİR GOM YANİNA METAL GÖM CİHAZİ AL GETİR DENE VE EN ONEMLİSİ CİHAZ VERİRSE METALLERİ HEMEN AL PÜF NOKTASİ DENEDİGİN CİHAZİ AL KUTUDA HAZİR OLANİ DEGİL .NE YAP ET DENEDİGİNİ AL VERMEZLERSE ALMA .BASİMA GELDİ ONUN İCİN SOYLUYOM

totoy

Yeni Üye
Dedektör cihazı alırken toprak test'i için uğraşmazlar. Hava test'i yapılan dedektör iş yapmaz mı? Ayrıca test edilen dedektör ile sıfır kutuda ki dedektör arasında ne gibi fark var?

Yabgu

Bilgili Üye
Selamun Aleykum. Makro İmpact Pro dedektör cihazı hakkında deneyim, bilgi ve görüşleriniz nelerdir? Bu dedektörü almaya değer mi? Teşekkürler.
Aleyküm selam ustam, çok araştırdım, uzun zamandır aklımdaydı ve gittim denedim aldım. Çok memnunum. Değerinin bir kaç katı makinelere de oldukça fark atıyor. Çok fonksiyonlu bir cihaz, üstelik yerli. Detech plus 2 düşünüyordum ama ımpact pro aldım. Ayarlarını iyi yapabilirsen gerçekten güzel bir cihaz. Deep modunda ve hassasiyet 90-95 de küçük metal (sütlaç çömleklerinin metal olanını düşün) 80 cm de net ayrımda alabilirsin. 55cm de çelik dövme çiviyi çıkardım, yarı değerli verdiği için, acaba dedim ama çivi çıktı. Bu dediklerim pro pakette olan büyük başlık ve deep modda. Vlk2 modunda da tek para da 40 cm de rahat kaçırmazsın. 05,14, ve 20 khz ayarları var... 05 büyük metallere yavaş sallanacak. 14 hem küçük hem büyük ideal bi frekans son olarak 20 ise daha küçük metaller için. Gerçi zamanla çözersiniz arazide... Kesinlikle hiç bir markanın ne reklamcısı nede satıcısıyım. Kullanmadığım makineyi asla tavsiye etmem. Son sözüm pişman olmazsınız. Ustaların dediği gibi sizde iyice araştırın youtube den vs.. ve deneme fırsatı bulursanız deneyin alın derim. Şahsi fikrim.