makine tavsiyesi.

İBOBABA

Member
ikinciel almıştım. yani usta ayarlarda belki bisey vardır ama bir karış yani, bunun ne ayarı olabilir ki, bir metre demiyorum bir karış, ayarı yanlış yapsam ne olur ki bir karış yani 19-21cm arası,
Denemeden almamak lazım eger tek tek yapıyorsan bütçem kısıtlı diyorsan cok derin işin yoksa minelap vanquish 540 ile takas edebilirsin tek tek te iyi iş görür

oymak beyi

Bilgili Üye
Denemeden almamak lazım eger tek tek yapıyorsan bütçem kısıtlı diyorsan cok derin işin yoksa minelap vanquish 540 ile takas edebilirsin tek tek te iyi iş görür
yok ustam ya, tek tek değil derdim bir kaç işaretli yer vardi oralara bakmak için almıştım, para yok diye ikinci el aldım almaz olaydım, denk gelirse pmx ile takas ederim onun dışında satılırsa satılır yoksa başka cihaz istemiyorum bununla takılırım olduğu kadar

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
ikinciel almıştım. yani usta ayarlarda belki bisey vardır ama bir karış yani, bunun ne ayarı olabilir ki, bir metre demiyorum bir karış, ayarı yanlış yapsam ne olur ki bir karış yani 19-21cm arası,
Çeyrek altın küçük bir hedef, genelde en küçük başlıklar algılar onu.
Deephuntere çokta iyi diyemem ama bu kadarda kötü olmamalı diye düşünüyorum, hangi başlıkla denedin.

oymak beyi

Bilgili Üye
Çeyrek altın küçük bir hedef, genelde en küçük başlıklar algılar onu.
Deephuntere çokta iyi diyemem ama bu kadarda kötü olmamalı diye düşünüyorum, hangi başlıkla denedin.
sesli sistemin büyük başlığı görmedi ustam. ayrıca iki kişi kullandığımız başlık dışında ki başlıkları cep yöntemi ile test etmek istedim, yarım metreye cep açtık, oldukça ağır ve yumruktan daha büyük bir bakır metali koyduk t44 başlık gördü, metali aldık hala görüyor, minerale tepki vermiş, toorak ayarı yaptıktan sonra metali tekrar koyduk görmedi. ikinci el almıştım yarım metreden bu kadar büyük ve ağır metali affetmemeli bi sorun var galiba yoksa bu kadar da olmaz herhalde, ama sorun olsa elimizle başlığa tutunca tepki vermemesi lazım, hassasiyeti ful yaptım, hala görmedi, bisey diyemiyorum ustam,

yasarr

Member
sen bilirsin kötü demem sadece kullanımı zor derim. mineralden etkilenir bolca sahte sinyaller üretir üretilen sinyaller arasında gerçek ve sahteyi ayırmak biraz ustalık ister, kullanırken cep telefonunu kapatıp üzerinde metal olmamasına dikkat edersin hatta ayakkabında bile metal olması özellikle büyük başlıkta bunlara dikkat etmen gerek.
Hostia Bey Bir ara yazınızda Yeni Nesil Ajax dedektörlerini denemelisiniz diye yazdınız. Sonrasında hiç bir yorum yapmadınız. Bilgi paylaşırsanız seviniriz. Arapların ürettiği ama Türkiye'de piyasası olmayan ürünler olduğu için emin olamadık.