Kömüre benzer birsey

Hasan.gumus

Yeni Üye
S.a ustalarım bir yeri kazmaya başladım 20 santim kadar deniz kumu pis koku küçük çakıl taşları çıktı ardından kömür gibi elde kayan birşey çıktı yağ gibi elde kayıyor nedir bu bilginiz var mıdır

Yabgu

Bilgili Üye
S.a ustalarım bir yeri kazmaya başladım 20 santim kadar deniz kumu pis koku küçük çakıl taşları çıktı ardından kömür gibi elde kayan birşey çıktı yağ gibi elde kayıyor nedir bu bilginiz var mıdır
Sanırım mezarlık bi alandasınız. Bu arada, yüzeyden 20cm demi yoksa belli bir derinlikte iken 20cm katman kum mu çıktı? Burayı tam anlayamadım.

Hasan.gumus

Yeni Üye
Sanırım mezarlık bi alandasınız. Bu arada, yüzeyden 20cm demi yoksa belli bir derinlikte iken 20cm katman kum mu çıktı? Burayı tam anlayamadım.
Toprak topraktan sonra kum kumdan sonra çakıl taşı sonra kömüre benzer birşey çıktı ardından koku eski tuğla parçası

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Senun anlattıklarin bir tümlüs katmanlari ama mezar üstunede yapilir nemi engellemek için cenaze mumyalanmışsa mübarek