Kaya mezarı mı

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
kayaları yakından çekmeyin uzaktan cekin Kaya mezarı olmaya müsayit kayamı bakalım rastgele

kurtalan

Member
B
kayaları yakından çekmeyin uzaktan cekin Kaya mezarı olmaya müsayit kayamı bakalım rastgele
Bu kayanın yeri müsait değil altı uçurum o nedenle panorama resim çektim fotoğraflarda yazılı dikkat ederseniz yeri müsait olmadığı için düzgün çekemedim.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
İşaret yok emare yok resimler kötü çekilmiş sunum çok kötü. Bu hali ile sadece bir kaya. Altı uçurum demişsin daha da soğudum bölgeden çünkü ulaşılması zor noktalar varsa böyle basit bir kaya ile kapatma yapılıp mezar kapatılmaz ki kapatılsa da mal çıkmaz. Bu nedenle yorum yapmak uygun olmayacaktır. Burasına kaya mezar diyebilmem için yeterli bir kaç sebep resimle aksi durumda bir kayadan öteye gitmez bence.

kurtalan

Member
İşaret yok emare yok resimler kötü çekilmiş sunum çok kötü. Bu hali ile sadece bir kaya. Altı uçurum demişsin daha da soğudum bölgeden çünkü ulaşılması zor noktalar varsa böyle basit bir kaya ile kapatma yapılıp mezar kapatılmaz ki kapatılsa da mal çıkmaz. Bu nedenle yorum yapmak uygun olmayacaktır. Burasına kaya mezar diyebilmem için yeterli bir kaç sebep resimle aksi durumda bir kayadan öteye gitmez bence.
Teşekkür ederim yorumun için abi

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Eğer orda birşeyler varsa da şu çekimler ile bu bize yansıtılamamış. Görünen resimlerde bariz bir işaret yok. Şu halı ile size bir faydamız dokunmaz...

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Teşekkürler düzgün resimlerini çekmeye çalışan yeri sıkıntılı
Karşı tarafında tepe varsa o tepeden resim çekmeye çalış en azından belki dikkatimizi çeken bir yer olursa ona göre yönlendiririz seni. Yok eğer önü vadi ise farklı açılardan ve kayanın üstünü resimleyerek yükle tekrar bakalım.