Kalp resmi anlamı nedir acaba

cinardrc

Yeni Üye
Gerçek bir kalp ise İki tane dere olucak biri kuru diğeri sulu eğer hala akiyor ise. Bunlar bir yerde birleşicek suyun şarlak yaptığı bir alan olucak tam orda derenin kenarında Bir kısmı toprağın içinde diğer kısmı dışında dikili bir kaya olucak
Gardaş sen bu dediklerimi bulabilirmisin ? Biraz emek verip bulursan ben gerisini sana aktariririm.... Son 3 detaylı yardımım da geriye dönüş olmadı. Bakalım siz ilgilenicekmisiniz...
detaylı bir video cekeceğim sizin için resimleride cekeceğim ona göre hareket edeceğiz vaktim olmadı gitmeye biraz üşüttük malesef şimdi sükür iyiyiz hafta sonu gideceğim

Clipper

Yeni Üye
Bu oyma icinde kafasini cikarmis bir hayvan.betimlemesi var bakinca onu goruyorum. Burnunun dibi iki kanalin soldaki ve sagdaki ufak su yigintisi arasinda kalmis gibi dere veya pinarda dar olan yerler varmi yokmu veya sirtli tepenin asagiya dogru bitimi arastirmali. İsaretli kayadan ilk etapta ayrilmayacan altina sagina soluna yakin cevresinde arastirma yapip sayet bir sey elde edilmezse sonra uzak alanlardaki diger ihtimallleri arastirmak gerekir .

defi

Bilgili Üye
bence bu kadar büyük bir kalp hatırı sayılır bir kadına ait . kalbin sivri ucuna doğru on metreye kadar kayalık alan alan varsa incelenebilir

BMW-45

Aktif Üye
Kalp işaresi kadin mezarıdır tilsimlidir, tuzak olmaz. 5 10 metre alan içersinde oda mezar arayin cihazla.