Jeosonar deep hunter iş görür mü ?

Mirza0770

Member
Dostlar çubuk olayından çok sıkıldım bı b*k bulduğu yok jeosonar deep hunter nasıl bı cihaz ne tür arazi şartlarında iş görür bilgi verebilir misiniz ?

oymak beyi

Bilgili Üye
deephunter pro 3d var. görüntülü sistem başlığı ile arazide sinyal aldım.. çok zayıf bir sinyaldi. eskiden yaşam olan bir arazi. en az 60 sene toprak altında kalmış 35 cm uzunluğunda 3cm kalınlığında oldukça ağır paslı demir. çıktı.. derinlik diz kapağımi geçmiyordu. böyle ağır büyük ve toprak altında uzun süre kalmış bir demire makinanin delirmesi bangır bangır ötmesi gerekirdi. millet testlerde küçücük metali ile çok uçuk derinliklerden bahsediyor ama arazide gördüğüm en derin mesafe bu idi.diz kapağı kadsr :) yarım metre bile değil. ben tavsiye etmem. aldığım fiyattan müşteri çıksa hemen üstüne atarim makinayi ver paramı derim. ayrım konusunda da iyi değil. hatta berbat. bi defasında değerli sinyali aldım. bi değerli diyor bi altın diyor. bi heyecan sardı beni. kazma kürek daldım. iki kazma iki kürek sakladıktan sonra sinyak yok oldu. çıkardığım toprağa tuttum orda da sinyal yoktu. neye öttu ne. gördü anlamadım. fiyatı da yükselmiş. sitemizde saftilki isminde bi ustamız var yakin zamanlarda makina bakıyordu, bence ona bi kulak ver tavsiyesini al. ben kullanıcısı olarak tavsiye etmem kardeş. hakkında hayırlısı

Mirza0770

Member
deephunter pro 3d var. görüntülü sistem başlığı ile arazide sinyal aldım.. çok zayıf bir sinyaldi. eskiden yaşam olan bir arazi. en az 60 sene toprak altında kalmış 35 cm uzunluğunda 3cm kalınlığında oldukça ağır paslı demir. çıktı.. derinlik diz kapağımi geçmiyordu. böyle ağır büyük ve toprak altında uzun süre kalmış bir demire makinanin delirmesi bangır bangır ötmesi gerekirdi. millet testlerde küçücük metali ile çok uçuk derinliklerden bahsediyor ama arazide gördüğüm en derin mesafe bu idi.diz kapağı kadsr :) yarım metre bile değil. ben tavsiye etmem. aldığım fiyattan müşteri çıksa hemen üstüne atarim makinayi ver paramı derim. ayrım konusunda da iyi değil. hatta berbat. bi defasında değerli sinyali aldım. bi değerli diyor bi altın diyor. bi heyecan sardı beni. kazma kürek daldım. iki kazma iki kürek sakladıktan sonra sinyak yok oldu. çıkardığım toprağa tuttum orda da sinyal yoktu. neye öttu ne. gördü anlamadım. fiyatı da yükselmiş. sitemizde saftilki isminde bi ustamız var yakin zamanlarda makina bakıyordu, bence ona bi kulak ver tavsiyesini al. ben kullanıcısı olarak tavsiye etmem kardeş. hakkında hayırlısı
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim ustam lakin ben cihaz alma bulundurma taraftarı değilim kiralama olarak düşündüğüm bı cihaz bu

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Cihaz hakkında benim pek bilgim yok ama o cihazdan şikayetçi olanı çok gördüm

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Usta bende cok şikayet edeni gördüm ama elimde bir tek bu cihaz mevcut kararsız kalmışm bende kiralasam mi ne yapsam bilemedim
Bence parana yazık yine sen bilirsin iş görmediği sürece kiralamanın bi anlamı yok

Mehmetarkın

Member
Ne günlerdi.. Millet bu cihazi öve öve bitiremezdi. Harhafta yeni bir kişi foruma üye olur milleti gazlardı. Yıllarca devam etti böyle. Bizde gerçekleri söyler taşlanırdık.. )) Sanki cihazdan anlamıyormuşuz gibi.. Halbuki bu değil bütün cihazlara ömrümüzü vermiştik. Neyse uzatmayacağız.. Bizi dinleyenler hiç yanılmadı.. Milletin de gercekleri birazda olsa görmesi sevindirici.. Amaç aldanmamak yoksa bana hava hoş.. saygilar..

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Tanıdık bir arkadaşım almıştı hiç memnun olmadanda sattı, şişirme bir cihaz mineralli toprakta hiç işe yaramaz.