İşin Ehli Hoca Aranıyor...

BeyazGölge

Yeni Üye
1.5 senedir uğraştığımız bu işte gerekli tespitleri yaptık ve babama defalarca rüyasında kısmet oldu bunun üzerinde bu süre zarfında rüya sahibi bu işi tek yapamadığı için bizi ugrastiriyor. Yer Sahipli. Bu yüzden işin ehli hocaların yada tanıdığı olanların iletişime geçmesi rica olunur. Detaylar telefon yada yüzyüze konuşulur. Üçkagitcilik yapmaya kalkan bedelini ağır öder. Bize sadece alemler arası bağlantısı olan bir zaat gerekli.

iletişim bilgisi yasak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mushap

Editör
Telefon numarası paylaşmayınız

BeyazGölge

Yeni Üye
Detayları nasıl abatsam nerden başlasam bilemiyorum. Lakin şuana kadar çok çeşit makineler ile girildi çoğu makina aynı yerleri tespit etti. Her ne var ise çok büyük bahcemize yayılmış durumda. Alan taramalar dedektörleri çubuklar vs vs. Toprak analizleri gönderdik analizlerde de altta çok buyku şeylerin olduğu bize bildirildi. En son ki çalışmamız da gelen kişiye sahipli olduğu nerelerde olduğu söylenmedi. Kazmış olduğumuz çukura cihaz ile bakmak için girdiğinde girip çıkması bir oldu bembeyaz kesildi. Neden bana buranın sahipli olmadığı söylemediniz siz beni öldürtecekmisiniz dedi babama sorular sordu. Burayı örtün işin ehli birini çağırın çok büyük bir bekçisi var dedi bir sürü mezar olduğundan bahsetti şehitler var dedi ve gitti. Kazdıgımız yer de 5 6 cesit toprak çıkmış olup 2 metrede kapkara çürümüş topraklar kökler çıktı şuan çukur 4 metre ve dere gibi çok ağır kokuyor curuk kokuyor ağır bir şekilde. Dedeler şağ olduğu için kepçeylr işlem yapılamıyor ben babam ile imkanlarımız kadar ilerleyebildik ve birşey bizi durmaya zorladı sanki öylece bıraktık. Burdan üstü kapalı söyleyeceklerim bu kadar. Bu yüzden analiz için bize alemler arası bağlantısı olan bakın falcı fulcu demiyorum bir zaat gerekli. Yapmamız gerekenleride önerirsiniz iyi olur.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
1.5 senedir uğraştığımız bu işte gerekli tespitleri yaptık ve babama defalarca rüyasında kısmet oldu bunun üzerinde bu süre zarfında rüya sahibi bu işi tek yapamadığı için bizi ugrastiriyor. Yer Sahipli. Bu yüzden işin ehli hocaların yada tanıdığı olanların iletişime geçmesi rica olunur. Detaylar telefon yada yüzyüze konuşulur. Üçkagitcilik yapmaya kalkan bedelini ağır öder. Bize sadece alemler arası bağlantısı olan bir zaat gerekli.

iletişim bilgisi yasak.
Kardeşim sonundaki tehdit vari cümlen hiç olmamış... İnternete ilan verin en iyisimi...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu tip mevzularda yer sahibi cesitli dalavereler ile korkutulur yildirilip sindirilir mekandan vaz gecirtilir

Bir sure sonra mekan acilmis kazilmis mali alinmis olur yer sahibide far yemis davsan gibi kalir...yer kendininse bir tadilat bir havuz insaasi kilifi ile kendin ac bul huplet itibar etme kimseye mali mundar ettirme

BeyazGölge

Yeni Üye
Sanırım isaretler ve diğer konular üzerinde bu siteden yardım almam daha doğru olacak. Rahatsızlık için kusura bakmayınız.Görünen kapı yer yer gezip hoca aramak olcak.