Hz.Süleyman Kabile Cinleri hakkında bilgi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeraltı54

Member
Selam aleyküm arkadaşlar . Daha önce rüyalarımda define gösterildiğini ve yer işaret edildiğini yazmıştım . Uzun ısrarlar neticesinde bir hocaya veya Havas ilmi ile ilgilenen birine gittim .Bana hz Süleyman KabilEsin’den Cinlerimin varolduğunu ve istersem faydalanabilecegimi söyledi . Çok saçma geldi açıkcası . Sizlerin bu konuda ne dersiniz .

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Selam aleyküm arkadaşlar . Daha önce rüyalarımda define gösterildiğini ve yer işaret edildiğini yazmıştım . Uzun ısrarlar neticesinde bir hocaya veya Havas ilmi ile ilgilenen birine gittim .Bana hz Süleyman KabilEsin’den Cinlerimin varolduğunu ve istersem faydalanabilecegimi söyledi . Çok saçma geldi açıkcası . Sizlerin bu konuda ne dersiniz .
İlgilenme bulaşmada ...

maki

Member
uzak dur sıkıntılı işler bunlar ters tepme olasılığı çok fazla saygılar

Yeraltı54

Member
Biraz açabilirmisniz eğer Bilgi sahibisiyseniz ben bu konuda çok nötrüm

maki

Member
ustam o ilmin kitaplarını okumak bile insana sıkıntı verir yani cinler alemiyle irtibata geçecek düalar ayetler şifreler var bunlarla bir takım kombinasyon yapıp iletişime geçiliyor diye biliyorum bu konuyu daha iyi bilen ustalar var mutlaka yazarlar yorumlarını ama sıkıntılı işler bunlar uzak durmak çok daha iyidir şahsi fikrim Yeraltı54

Yeraltı54

Member
Yani yok saymak yok edermi ustam çünkü varlıklarını ben biliyorum . Sadece hangi kabileden olduğunu hocalar bilebilirmi

Son düzenleme:

Yeraltı54

Member
ustam o ilmin kitaplarını okumak bile insana sıkıntı verir yani cinler alemiyle irtibata geçecek düalar ayetler şifreler var bunlarla bir takım kombinasyon yapıp iletişime geçiliyor diye biliyorum bu konuyu daha iyi bilen ustalar var mutlaka yazarlar yorumlarını ama sıkıntılı işler bunlar uzak durmak çok daha iyidir şahsi fikrim @Yeraltı54
Çok sağol arkadaşım maalesef diyeyim ozaman bazı şeyler kişinin elinde olmuyor . Yani dışında gelişebiliyor bu tip oluşum ve varlıklar ama şunu yaşadıklarıma binaen söyleyebilirim çok korkutucu değil

maki

Member
uzak durduğun sürece sıkıntı olmaz usta

Yeraltı54

Member
Ben korkmamayı çok uzun yıllar önce öğrendim . Fakat insan gerçekten bu ilmi okuyan faydası olabilecek birine ihtiyaç duyuyor . Çünkü bir takım Mesajlar işaretler alıyorsun . Ve bu forumdasın ? demekki bir şekilde tesir ediyorlar . .

maki

Member
usta bazı hocalar bunlarla iletişim halindedirler ve bilme ihtimalleri var hangi kabileden olduklarını lakin cinler ademoğlunu sevmez ve cinler çok yalancı varlıklardır sözüne pek güven olmaz ne şekilde olursa olsun uzak durmak en iyisidir

maki

Member
onlara inanmamak bir nevi şirk koşmaktır ama o bahsettiğiniz ilim sıkıntılıdır imanı çok güçlü kişiler bilir ilgilenir o ilimle ki o kişilerde dünyalıklarla işleri olmaz ben bu ilmi bilirimde demezler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...