hocayla sonuca ulaşan varmı

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
selam arkadaşlar bu hoca muhhabeti bitmiyor bitmiyecek herhalde sonuca eren varmı
Olsa idi nete sitelere forumlara takiliyo olmazdi
Parayi eziyo olurdu
Duz mantik kuracaksin
Varsa bildigin olay yontem netice .mis mus lu duyumlu dedikodulu efsaneli olmayan
Aanatda diiniyek haci abi

yasarr

Member
Bende bu işe yeni giren arkadaşlar gibi Hocalarla çeşitli konulara gittim. Tabi sonuç sıfır ve hüsran. 3 Harflilerin Define olan bir yeri net Vermeleri mümkün değilmiş. Allah c.c onlara bu yetkiyi vermediğini vermeleri durumunda ise mutlaka idam edildiklerini Dergah ehli bir değerli hocadan duymuştum. Yani bölgeyi bilirler ama tam olarak olarak burada var şeklinde yer veremezler diye söylemişti.

Mal bulanındır

Bende bu işe yeni giren arkadaşlar gibi Hocalarla çeşitli konulara gittim. Tabi sonuç sıfır ve hüsran. 3 Harflilerin Define olan bir yeri net Vermeleri mümkün değilmiş. Allah c.c onlara bu yetkiyi vermediğini vermeleri durumunda ise mutlaka idam edildiklerini Dergah ehli bir değerli hocadan duymuştum. Yani bölgeyi bilirler ama tam olarak olarak burada var şeklinde yer veremezler diye söylemişti.
Gaybi bilen allahtir
Gerisi tras tatavadir

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bu işler haciyla hocayla olmaz. Heleki şarlatanlarla hiçmi hiç olmaz. Bilgi, belge, cihaz doğru zaman, doğru mekan ve doğru insanlarla yapicaksin bu işi sayın arkadaşım.... Bunlardan biri eksikse eğer asla o işe baslamiycaksin bunu yıllar öğretti bize.....

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ben boş iş diyorum, meşhur bir hoca ile gittik boş işle uğraştıklarını gördüm, zaten olsa bir numarası sana bana gelmez adam işini kendi halleder, burda var diyen her kimse üç harfli falan işini halleder bir türlü

karakartal88

Aktif Üye
AYETİ KERİME DE CİNLER ÇOĞU ZAMAN YALAN SÖYLER DİYO. YANİ % 80 - 90 CİVARİ TAHMİNİMCE PEKİ NASİL SONUÇ ALABİLİRSİNKİ...COGU DEDİGİ ZAMAN % 50 DEN FAZLA DİR ANLADİGİM KADARİYLA.KOLAY GELSİN

Mal bulanındır

AYETİ KERİME DE CİNLER ÇOĞU ZAMAN YALAN SÖYLER DİYO. YANİ % 80 - 90 CİVARİ TAHMİNİMCE PEKİ NASİL SONUÇ ALABİLİRSİNKİ...COGU DEDİGİ ZAMAN % 50 DEN FAZLA DİR ANLADİGİM KADARİYLA.KOLAY GELSİN
Cinler melekler kimsenin kadrolu gomu define bekcisi deildir
4 hak kitaptada bu konuda ayet hadis sure farz kilinmis gomu define bekciligi gorevleri yoktur

KULT

Aktif Üye
Valla ustam hocayla sonuca ulaşan varmı bilmiyorum, ama daha sadece üç gün önce 28 tane ciniyle sözde tılsımlı yerimize gelip cinleriyle bizi koruyarak defineyi çıkarttıracak olan hocayı 28 tane cini benden koruyamadı. Bu işin ilmine ulaşmamış hiç bir hoca bu mevzularda başarılı olamaz. İlmine ulaşanlarda zaten kendini piyasaya reklam edip benim cinlerim var sizi tılsımdan korur defineyi çıkarttırırım demez. İlim sahibi hoca define peşinden koşup üç kuruşu nasıl kopartırım derdine düşmez.

Y2J

Aktif Üye
Çok zor. Cindarla bulunmaz. Kendisi bulabilse neden başkalarına yardım etsin ki?

Sorunun cevabı teknik olarak evet. Ama teknik kısmı kaç kişi gerçekleştirebilir bilmiyorum. Hocam çalışan uygulama bulanda emin ol vermiyor. Neden vermiyorsun dedim? Nasibi olan faydalansın dedim. Neden vereyim ki dedi. İnsan hep kendini düşünüyor. Benden başkası ilerlemesin diyor. Yani böyle biri bulman çok zor. Siz olsanız verirmisiniz dedi bana? Adama hak verdim.

Ben eski kitapları inceliyorum. Baya bir havas kitabı inceledim. Define ile ilgili uygulamaların çogu eksik verilmiş. Bazende gücün yetmiyor. Ben bir üçlü vefk yaptım. Biberiye ile tütsüledim. Üstüne gerekli ayeti okudum. Şüpheli mekana gittim. Uygulamayı yapmaya çalıştım olmadı. O gecede rüyamda o mekanda yüzlerce yılan beni kovaladı. Bir tanede büyük bir boz yılan vardı. Sanırım başlarıydı. Sonra öğrendim ki o ruhaniler üzerinde tasarruf gücüm yoktu.

Son olarakta Define yeri bulman içinde tasarruf hakkına sahip olman lazım. Mesela örnegin alak suresinin tasarrufunu kullanman için 40 gün halvet yada riyazet yapacaksın diyor. Tabi bunları yapanda yok. Yapamazlarda zaten. Kolay değil.