Heykel obje

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhaba Hoşgeldiniz Farklı kuzu koç gördüm kartalın pençesinde kurt yeni görüyorum . Geç Helenestik dönem Heykelleri mevcut sizdeki biraz daha erkene dayanıyor sanırım Müze daha iyi bilir dönemini erken derken 2 bin yılllık olsa gerek . Daha çok bu tarz heykelcikler tapınma ve adakla alakalı ucu zeusa kadar gidiyor . Bu gibi objelere değer biçmek mümkün değil fakat müzeye teslim ederseniz sizi tatmin edicek bir rakam sunarlar iyi forumlar .

Emrah aksaray

Yeni Üye
Merhaba Hoşgeldiniz Farklı kuzu koç gördüm kartalın pençesinde kurt yeni görüyorum . Geç Helenestik dönem Heykelleri mevcut sizdeki biraz daha erkene dayanıyor sanırım Müze daha iyi bilir dönemini erken derken 2 bin yılllık olsa gerek . Daha çok bu tarz heykelcikler tapınma ve adakla alakalı ucu zeusa kadar gidiyor . Bu gibi objelere değer biçmek mümkün değil fakat müzeye teslim ederseniz sizi tatmin edicek bir rakam sunarlar iyi forumlar .
Teşekkür ederim ustam ama müze değerini vermiyor tahmini olarak ne ediyo sence bide kuş figürüne yorum yaparmisin rica etsem

mayhem

Co Admin
Co Admin
Dönemleri gereği yanlış bilgi vere biliriz fakat genel manada anlamları bellidir .

Bronz Güvercinde barışı sembolize etdiği gibi Romalılara göre kutsal sayılmıştır .

Emrah aksaray

Yeni Üye
Ortalama maddi değeri nedir peki sizce tahmini olarak rica etsem

mayhem

Co Admin
Co Admin
Dediğim gibi Böyle bir Fiyatı biz veremeyiz. Tabiki alıcı olucaktır En iyi fiyatı verende tekrar söylüyorum müzedir .

Daha cazip gelicek işlere bulaşmamanızı tavsiye ederim .

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yurtdışı satışı yasaktır, ya belgeli bir koleksiyoner yada müzeye verin

Emrah aksaray

Yeni Üye
Ben nereye vereyim diye sormadım ustam neyin yasak olup olmadini herkes biliyo sen bulduğunu müzeye ver ben dönem ve ortalama değerini sordum mayhem usta aydinlatti biraz saolsun