Her Definecinin Çantasında 1 Adet Olmalıdır.. Fiyatı= 8-45 TL. Arasıdır...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Mezar isini sevmiyorum ustam tektek iyi ...
Mezar bir defa actik piskoloji bozuyor o is
Kaya mezari finans acisindan iyi olur.
İhtiyac olmadikca ugramamak da iyidir.
Tedbirsiz giren, usul bilmeyen cok cabuk hastalanir.
Cogunun omru az olur. En buyuk tuzaklar mezardadir. MİKROBİYOLOJİKTİR. Anlasilmaz. 6 ay sonra hastaliklar baslar. Cok dikkatli olmak lazimdir.

BulursamKader25

Aynen nasıl anlariz
Evde idman yapin.
Cok yavas olarak banyodaki fayanslara vurarak baslayin. Arkasi bostur cogunun. Dolu olanla bos olani rahatlikla ayirt edersiniz.

Araziye cikinca da ayni isi kayalarda deneyerek idman yapin. Zor degil rahatlukla anlarsiniz. GUP GUP sesi en guzel sestir. :)))

Benim tavsiyem her zaman ayni yere ustuste 2 kez vurun. Kapak 80 cm. Kalinlikta Cikarsa is biraz zora girer. Zaman icinde cozersiniz. Tecrube oyle kolay kazanilmiyor elbet. :)

mayhem

Co Admin
Co Admin
Emekli değilmiydin BulursamKader25 reklam yapmak yasak lütfen :200: Hem bunlar dayanıklımıdır acaba uçmuş bilir soralım .

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam bu canavardan da bir tane lazım herkese :) sipariş verdim ikinci gün elime ulaştı. İlk denemeyi mutfak gideri üzerinde yaptım su geçirmez çok güzel bir yılan kamera. Cep telefonuna bağlanıyor ama en fazla 5 metrelikler cep telefonuna bağlanıyor. Bence fiyatı bakımından çok işe yarayan bir alet. Ben 60 tl lik olandan aldım HD görüntü. Tabi farklı olanları da var ama sonuç olarak çok işinize yarayacak bir alet. Tavsiye ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 151083

BulursamKader25

Emekli değilmiydin BulursamKader25 reklam yapmak yasak lütfen :200: Hem bunlar dayanıklımıdır acaba uçmuş bilir soralım .

Kiymetli Ustam,
2011 yilinda 44 yasinda Turkiyenin en genc emeklisi olarak emekli olmayi Allah cc bana nasip etti.
Allah cc devlete millete zeval vermesin.

3 ay emeklilik hayati yasadiktan sonra rahat birakmadilar. Herkes biryerlerden cagirdi, cocuklar okuyor calisalim vakit gecsin evde hatunla fazla atismayayim dedim. :))

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bak yav bide genç yaşta emekli olmuş sizin nesil böyle hep ben biliyorum :200: konu güzel ticaret farklı bir konum burayla alakası yok benim neler yaptığım veya başkalarının neler satdığı aldığı buraya yansımamalı kesinlikle. define üzerine hırdavat takım taklavat belli şeyler arayan senin gibi uygununu bulur merak etme usta :3:demekki reklam diyince sende ampüller yandı valla bu yaştan sonra bak keyfine derim BulursamKader25

timur964

konularim
BulursamKader25 eline sağlık ustam .. ağaç tokmaklarla malafada alyans bilezik buyuturduk zamanında .. biraz deneme sonrası çok faydalı olacaktır

TATVANLI

Engellendi
Emeginize sağlık iyi bir hatırlatma
Araziye çıkanlar not etsin bir kenara