Hangi cihazı almalıyım ??

saftilki

Moderatör
Moderatör
5.000tl'ye kadar ayrım ve derinlik algılamada en iyi dedektör cihazı bulgar yapımı zenon zn600. ( 2.el 1.000tl / 1.500tl ) MERCİMEK BÜYÜKLÜĞÜNDEKİ KALINTIYI 40CM-45CM'DEN ALGILIYOR.

Minelab e trac >>> 13.000tl
Minelab equinox 800 >>> 11.000tl
Minelab ctx 3030 >> 20.000tl
minelabın 2.ellerinde uçuk kaçık rakamlarla belirtmişsin bu 1.
2. olarak zenon test yapan sadece bir kişi gördüm oda test yapmaktan bihaber,
çömleğin içine bişeyler koymuş ve dik bişekilde koyuyor ağzı açık, ters koysada görsek ya,
ve yaygın bir cihaz değil,

misket

Yeni Üye
minelabın 2.ellerinde uçuk kaçık rakamlarla belirtmişsin bu 1.
2. olarak zenon test yapan sadece bir kişi gördüm oda test yapmaktan bihaber,
çömleğin içine bişeyler koymuş ve dik bişekilde koyuyor ağzı açık, ters koysada görsek ya,
ve yaygın bir cihaz değil,
Yazılan dedektör cihazlarının fiyatları Minelab dedektör cihazlarının sıfır fiyatlarıdır. Ayrıca lütfen ezbere cevap yazmayın. Küçümsediğiniz zenon 600 marka dedektör cihazı xp deus'a yakın bir cihaz. Fiyatı da çok ucuz, dedektör cihazını denemesi bedava.

saftilki

Moderatör
Moderatör
neyi ezberlemişim?

Nasipp

Yeni Üye
Ustalar garret ace apex pro almayı düşünüyorum bende onun için fikirlerinizi merak ediyorum teşekkür ederim

miyyu

Yeni Üye
Ustalar garret ace apex pro almayı düşünüyorum bende onun için fikirlerinizi merak ediyorum teşekkür ederim
Beş para etmez. Neden mi ? Garrett ace 250/300 dedektör yada garrett 400i dedektör daha iyi. Multi frekans dışında garrett ace apex dedektör cihazı garrett 400i'den seviyesi daha düşük. Multi frekans diye garret ace apex dedektörü 6.000tl ye kakalamaya çalışıyolar. Garrett 400i daha iyi. Multi frekans dedektör alacaksan Minelab equinox 800 daha süper.

Helios

Member
Savaş geliyor savaş doğu akdeniz kaynıyorrrr. Yunan adaları abd,israil üsleriyle donatılıyor durmadan.
Size tavsiyem yatırımınızı altına yapın
Savaş parasıdır altın. Ayrıca silahlanın. 2 sene önce bu sitede paylaştıgım fotoyuda atayımda ne demek istediğimi anlarsın.
Ve savaş başladı.geliyor gelmekte olan

Ekli dosyalar