Hangi alan tarama çubuğu..

Şahin7421

Yeni Üye
Slm a. Hayirli ramazanlar herkese. Alan tarama cubuğu almayi düşünüyorum ama kararsızım. Piyasada gördüğüm ve almayı düşündüğüm 2 tane model var. F35 var prinç . Bide boran3 var bakir mimeral takviyeli diyorlar. Kullanan Bilgisi olan tavsiyesi olan varsa yardımcı olsun bana. Teşekkürler..

blueverse

Bilgili Üye
Hiçbirisi Alan Tarama Yalan Tarama 3 yıldır diş kalmadı ağzımda siyah saçlarıma aklar düştü şöyle özetleyim çubuk önce sana hellooo huhuuu burdayımmm der sonrada bir kenara çekilip seni katıla katıla gülerek seyreder

mayhem

Co Admin
Co Admin
Su vede boşluk ariyacaksan bir şeyler almana gerek yok . İki tel bakır çubuk işini çözer yok ben farklı malzemelerde bulmak isterim diyorsanız cihaza yönelin benim fikrim bu yönde arkadaşlarda fikirlerini yazar konuyu gördükçe iyi forumlar .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hem bu yazdıkların nedir çözemedim bizdemi bu işe girsek bu mantık yanlış paranızı böyle şeylere vermeyin çubuk konusunda forumda yeterince bilgi mevcut aratıp araştırın . Ne ara türedi bu kadar çubukçu 🤔

Karabulut

Operatör
Bir arkadaş almış 2000 liraya Okadar alma dedim parana yazık yok abi alacam dedi almış sonunda çok övüyor inşallah öyledir Çok sürmez arazide marifetini görürüz inşallah sonucu paylaşırım

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yook deve .. pireyi deve yapmaya gerek yok demek istediğim budur işlev aynı satmak yada lüksü diye bir şey yok bunu anlata anlata bitiremedik fakat şöyle bir durumda var üçkağıtçı ne yiyecek 😊

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Slm a. Hayirli ramazanlar herkese. Alan tarama cubuğu almayi düşünüyorum ama kararsızım. Piyasada gördüğüm ve almayı düşündüğüm 2 tane model var. F35 var prinç . Bide boran3 var bakir mimeral takviyeli diyorlar. Kullanan Bilgisi olan tavsiyesi olan varsa yardımcı olsun bana. Teşekkürler..
.
para tuzaklarının isim değiştirmiş halleri ... değil f35 suv50 de olsa farketmez ... para verip dışardan almada.. kendin yap aynı işi görür ..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kendim nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz ustam
.
ustam çubuk işinin hangi safhasındasın önce onu kendin tespit et ... ilk başlangıç olarak önerimiz . 50 cm uzunluğunda metal çubuk bu bakır olabilir alemiyon olabilr. pirinç olabilr 4mm 5 mm kalınlığında 10 cm den L olarak bük kullanmaya. başla ... önce ufak ufak testler yap boşluk testi kanalizasyon toprak altındaki. künk testi vs vs tespit etmeye çalış .. bol bol test yap ufaktan öğrenmeye çalış .... gidip 2 bin3 bin verip bilmem ne alantarama diye para verip alma .... yüzme bilmeyen adama dalgıç elbisesi giydirip denize daldırmaya benzer . paran boşa gider .. o sebeble sağlam adım basarak çubuk işini öğrene öğrene git ...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu arada rulmanlı sisteme aklın takılmasın . rulmanlı sistem daha ilerki zamanlarda tecrübe kazandıktan sonraki safha .... satış pazarlama tekniğine kanıp rulmanlı siste. satanların tuzağına gazına gelmeyesin...

Şahin7421

Yeni Üye
Tesekkur ederim yorumun icin. Daha once kendi yaptigim bakır cubukla sahada calistim ama hep mineralli toprağa denk geldim. Işe yaryor ama net sonuç cok zor. Boşa kürek sallamak istemediğim icin boyle3 bir arayışa girdim.bilmiyorum tecrubeli ustalarin yorumlarına kaldi benim iş