Hakim Bölgede Kaya Mezarı

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Oyle guzel zorlu biyerin ici 2 resimde gosterdigin gibi olmamali nerde kaldi statu nerde kaldi soyluluk hani sedir hani niş hanide hani......
ben sevmedim.

Efendi51

Bilgili Üye
@Mal bulanındır ustam haksız mı? kardeş orda mezar olduğu üstteki taşlardan belli, varsa başka nerde olabilir? altta ana kaya ya dayalı gibi duran kaya kütlesi var, şüpheli duruyor, ordan araştırmanı yap, çevrenin detaylı geriden manzara olarak resmi lazım, çizdiğim yer önemli, haa şu da var ki mezarlar böyle yerde tek olmazlar onu da belirtelim yaniEkli dosyayı görüntüle 278871

Hookook

Aktif Üye
Oyle guzel zorlu biyerin ici 2 resimde gosterdigin gibi olmamali nerde kaldi statu nerde kaldi soyluluk hani sedir hani niş hanide hani......
ben sevmedim.

Bu söküğün terzisi sizsiniz tabiki ama ustam mezar açılmış ya o yuzden içerisine dikkat çektim o bölgeye gitmeyeli uzun zaman oldu o zamanlar bu kadar müptelası değildik fazla fotoğraflamamışım

Hookook

Aktif Üye
@Mal bulanındır ustam haksız mı? kardeş orda mezar olduğu üstteki taşlardan belli, varsa başka nerde olabilir? altta ana kaya ya dayalı gibi duran kaya kütlesi var, şüpheli duruyor, ordan araştırmanı yap, çevrenin detaylı geriden manzara olarak resmi lazım
Tabiki en kısa zamanda fotoğraflayacağım

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu söküğün terzisi sizsiniz tabiki ama ustam mezar açılmış ya o yuzden içerisine dikkat çektim o bölgeye gitmeyeli uzun zaman oldu o zamanlar bu kadar müptelası değildik fazla fotoğraflamamışım
Kardes benim uyuz olduum sey oyle bi yere mezar mekan yapipta 2.resimdeki dilki ini gibi fason falloş bi yer olmasi
Senle alakasi yok

Hookook

Aktif Üye
Kardes benim uyuz olduum sey oyle bi yere mezar mekan yapipta 2.resimdeki dilki ini gibi fason falloş bi yer olmasi
Senle alakasi yok
Dediğinizi şimdi anladım ustam bende içine girince bi afalladım yani sonuçta daha ihtişamlı biryer bekliyordum acaba buzdağının sadece görünen yüzü olabilir mi onu merak ettim saygılar.