GOLD FİNDER dedektör

RiyadTR

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar 3 aydır araştırmamın sonucunda Uğur elektronik gold finder almaya karar verdim sizce bu dedektör size göre nasıldır bilgilendirirseniz sevinirim 3m yi görermi v.s:confused::confused::confused::confused:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldin Denemek lazim Genelde cihazı satarken çoğu firma 5-10 gibi metreler veriyor Benim fazla bilgim yok fakat üyeler 30-40 santimi zor görüyor diyorlar alıp deneyin bizide bilgilendirin varsa 3 metreyi gören çoğu arkadaş böyle bir cihaz sahibi olmak ister .

RiyadTR

Yeni Üye
Hoşgeldin Denemek lazim Genelde cihazı satarken çoğu firma 5-10 gibi metreler veriyor Benim fazla bilgim yok fakat üyeler 30-40 santimi zor görüyor diyorlar alıp deneyin bizide bilgilendirin varsa 3 metreyi gören çoğu arkadaş böyle bir cihaz sahibi olmak ister .
ne bileyim üstadım adamın türkiye genelinde 15 tane şubesi var 20 yıldır bu işi yapıyor yalan konuşssa o adamı barındırmazlar birde bu yönden düşünmek lazım bu adamında öyle 5-10 metre gibi bi iddası yok acık ve net olarak malın büyüklüğüne göre sinyal alırsın en fazla 4 m ye kadar iner diyor

örneğin 1 adet çeyrek 20 cm 2 adet çeyrek 30 santim yani oran yükseldikçe sinyal artar adamın iddası bu

aydınlatacak olan varsa yardımcı olabilirmi

mayhem

Co Admin
Co Admin
Mantıklı yerde altın yoksa cihaz ne yapsın En az bir küp altın olmalı görmesi için demekki nasip denk gelicek nasip olucak birazda Kullanan vardır yüksek ihtimalle bildiklerini yazıcaklardır gördükce iyi forumlar .

Turko

Uzman
Merhaba arkadaşlar 3 aydır araştırmamın sonucunda Uğur elektronik gold finder almaya karar verdim sizce bu dedektör size göre nasıldır bilgilendirirseniz sevinirim 3m yi görermi v.s:confused::confused::confused::confused:
Altın ayrımını yapabilen bir cihaz diye biliyorum. Tabi arazide işler farklı oluyor ofiste yaptığın testlere benzemez . Bir videosunda Yanlış hatırlamıyor isem 80 cm e 17 kg çeyrek altın koyup yani orta halli bir küp , metal ayrım modunda altın olarak okumuştu cihaz. Ben tek tek te zaman harcıyor olsam 80 cm benim için süper derinlik olurdu. Ama malzemenin ağırlığını ve büyüklüğünü düşünürsek ee bırak ta okadar malı da bulsun diyor insan izlerken. 3 mt de ne arayacaksın eğer altın arayacak isen çok zor boşluk ise iyidir fena değil . Bir kullanıcı videosunda 190 cm e kadar gidiyordu malzeme testi ama adam tepsi tabak falan ile deniyordu öyle çeyrek altın la falan değil. Ne diyelim yerli malı üretim sermaye birşeyler olsun diye ömür harcıyor , vatan evladı sahip çıkmak gerek istanbula gidip çayını iç sohbetini et ürünü alın araziye gidip anlatsınlar cihazı ,hedefin maks. 1 mt olsun 3 mt leri falan boşver. Kafana yatarsa alır kullanırsın. Fiyat performans olarak değerlendir her zaman bu cihaz 5 lira aksesuar şunlar şunlar, x marka fiyat 7 lira aksesuar derinlik bu ayrım bu arazide yaptıkları işler vs gibi değerlendir . Benim fikrim de şudur dedektor konusunda 15 cm derinlik bik bik etti vurdum çapa yı buldum parayı o dedektor benim için çalışan dedektor dur. Hafif olacak pilli olacak şarj ile ugrasmayacagim taşıması kolay olacak gezerken yormayacak zevk işi dedektor işi. Dedektor ile mezar aranmaz define aranmaz çok nadirdir dedektor ile bu işleri cozebilen.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Tek tek de 60-70 cm makineler iş görür, videoları çok iddalı fakat yinede bu cihazı kullananlar daha iyi bilirler.
Normalde baktığın zaman kullanması kolay bir cihaza benziyor fakat dediğim gibi daha önce kullananlar var ise yorumlasalar süper olur.

RiyadTR

Yeni Üye
Tek tek de 60-70 cm makineler iş görür, videoları çok iddalı fakat yinede bu cihazı kullananlar daha iyi bilirler.
Normalde baktığın zaman kullanması kolay bir cihaza benziyor fakat dediğim gibi daha önce kullananlar var ise yorumlasalar süper olur.

AYNEN ustam kullanan birinden dinlemek lazım biras bekleyelim çıkar bir kaç güne kullanan birisi

Kendin denemen lazım, ofiste farklı, arazide toprak vs algılama mesafesi kısalır,