Garret2500 gtı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aslanbey

Bilgili Üye
Slm arkadaşlar dedektör yerli değil yurt dışı malı burdan almadım yani sıkıntısız çalışıyor satmamın sebebi yeni bir cihaz aldım buda güzel makina bilen bilir letgo ve sahibinden.com ilan verdim 10 bin yazdın 3 başlık kulaklık full paket kartal başlıkta içinde pazarlık payı var tabiki bana ilandaki adreslerden ulaşabilirsiniz fotoları mevcut cihazın temiz olduğunu resimlardende anlarsınız zaten

yorgunum

Aktif Üye
@aslanbey kardeş makinan güzeldi neden satıyorsun sinyal verdiği yerde boş çıkmadı ben dedektör kullanmayı bilmem ama almayı düşünüyorum hemşeriyiz 8500 sana bırak bana makinayı yavaş yavaş öğrenirim sende yardımcı olursun biraz olmazmı

aslanbey

Bilgili Üye
@yorgunum bilader 8500 olmaz en son vereceğim fiyat 9000 tl daha aşağısı olmaz yeni cihaz aldım değilse satmazdım lorenz z1 aldım buna gerek kalmadı

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Dostlar bence bir mahsuru yok, ama sanırım site içinde bu tarz alım satımlar yasak olsa gerek. Uyarı alabilirsiniz..

aslanbey

Bilgili Üye
@Gönül_Eri ustam bu seferlik mazur gör ihtiyacı olan arkadaşlar vardır diye duyurdum makinalar çok pahalı en azından imkanı olan alır bence arkadaşların işini görür ama siz yinede görevinizi yapın kaldırmak isterseniz kaldırın

R00T

Profesyonel
Co Admin
Site üzerinden mallarınızı satmayınız.Burası bilgi kaynağıdır.Ürün satış sitesi veya pazarlama yeri değildir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...