Eşkiya monol ve monika çiftliğinin trabzonda olmaihtimali nedir

riyala

Aktif Üye
Sevgili ustaları zannımca tüm bilgiler şifre. Bu bilgilerden şunları tespit ettim.
Üç gözlu kemer köpru
Sofra taşı
Mağara
Binek taşı
Kurt
Kaplumbağa
Kara taş döşemelik yol
Erikli isimli yerleşim yeri
Rum köyü vs
Hayal ürünü değil birebir gördüğüm yerler. Olabilme ihtimalini sizinle paylaşmak istiyorum. Resim derseniz zaman alır. Ama şu kadarını söyleyeyim işaretlerin yarısına kadar bir çevre yolu yapıldı bile. Diğer yarısı için yol mümkün değil sarp kayalık bir tepe. Dere içinden devam eden alan nano otlağı olarak isimlendiriyor devamında kara taşla döşenmiş bir yol vss. Elimde olan resimleri paylaşırım. Diğerleri ancak oraya gidince...

Ledun

Bilgili Üye
Bu eskiya isaretlerinin tamami
(Volcan ve Topalin)
Marmara Bolgesinde
Diger yerlerdekiler
Benzerleri veya benzetilenleri

riyala

Aktif Üye
Ustam bu işaretlerin tamamı bu bölgede olduğuna nasıl eminsiniz öğrenebilir miyim. Benim işaretlere bakarak yorum yaptığımı düşünmeyin. Daha çok isim verdiği yerler üzerinde şifrelemeler tespit ettim. İsimler ve işaretler için analiz yapmaya çalışıyorum. Bilgi alışverişi yaptıkça aynı ya da farklı noktaları tespit edebiliriz..

riyala

Aktif Üye
Yukarıda saydığım işaretler birbirinden bağımsız yerlerde değil aksine pazıl parçaları gibi birbirleriyle bağlantılı. Sadece bir kısmını söyledim. Burası benim köyüm. Bazı eksik parçaları da teyit etmem gerekiyor. Bunun için gözlem yapmam gerekiyor