Ermeni çeşmesi

kertenkele

Editör
Ustalar ermeni çeşmesine makina tuttum çeşmenin akan olugğunun ucunda murç izi var makina üttü değerli veriyor oluğun altında avuç kadar şişlik var oluk beyaz mermer gibi taş bayada buyük tek kişi kaldıramaz şüphede kaldım varmıdır yokmudur diye kırmak istemedim yazık olur diye ama matkapla delip zarar vermeden alabilirim ama ermeni sisteminde oraya saklanıyormuydu ustalar neder bu işe

Karabulut

Operatör
Zamanında düşen bardakta olabilir Sinyalin nerden geldiğini tam tespit etmeniz lazım topraktanmı kayadan mı birde kullandığınız cihazda önemli

kertenkele

Editör
@Karabulut Makina garret çeşmenin oluğunu almışlar eski çeşmeyi muhtar yıktırmış betondan duvar yapmış oluğuda duvara yaparken koymuşlar oluğun içi kanal şeklinde akan suyu görünüyor tam uç kısımı suyun havuza akan kısmı orda bir murç izi var makina değerli veriyo bu olukta oluğun alt kısmında bir kabartı var ama makinaya güvenmedim makinada yeniyim bu sebepten sormak istedim

Karabulut

Operatör
@Karabulut Makina garret çeşmenin oluğunu almışlar eski çeşmeyi muhtar yıktırmış betondan duvar yapmış oluğuda duvara yaparken koymuşlar oluğun içi kanal şeklinde akan suyu görünüyor tam uç kısımı suyun havuza akan kısmı orda bir murç izi var makina değerli veriyo bu olukta oluğun alt kısmında bir kabartı var ama makinaya güvenmedim makinada yeniyim bu sebepten sormak istedim
Ne bu muhtarlardan Çektiğimiz arkadaş Muhtar birşeyler duymuş olmalı Çeşmeye göz diktiğine göre. Kısmetiniz varsa bakmakta fayda var Çeşmede su geliyorsa Bir kaç arkadaş toplanıp tamir Etseniz hayır olur Kimseye zararı olmasa

Karabulut

Operatör
Bir avuç para da çıkabilir oda çeşme tamiri için