Elektromanyetik tayf optik kizilotesi uzaktan algilama

zümrüt1

Yeni Üye
Arkadaslar bu konuda bilgisi olan yardımcı olabilirmi

atasdibi

Bilgili Üye
Bu konuda internette bulamadığınız hangi tür bir bilgi istiyorsunuz , biraz açıklasanız

zümrüt1

Yeni Üye
Astra diye bir program duydunuzmu basarsoft madencilik programi diye geciyor yerin altını canlı birebir bilgisayarda gosteriyor turkiyede çok nadir kişilerde bulunuyor

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Astra diye bir program duydunuzmu basarsoft madencilik programi diye geciyor yerin altını canlı birebir bilgisayarda gosteriyor turkiyede çok nadir kişilerde bulunuyor
palavra yeni bir dolandırıcılık furyasıdır.

zümrüt1

Yeni Üye
Ustam makinayla bakılan yere bu işin pirin i getirttik aynen öyle dedi niye palavra olsun topragin altındaki çil çil altınları yansiyarak gördüm ayrıca yuksek mertebeli komutan mezarı mezara tüneller bağlanıyor adamın gösterdiği tunelleri 10 kişi ye baktırdım hepsi var diyor kamera infrared kamera sony trv 255 e yansima ve sogurma hareketleri yapiyor gözümle görmesem bende inanmazdım fakat buradaki amacım sistem turkiyede 4 farklı yerde kullanılıyor muş kimseye demiyorlar 2 yıl bekledim gelmesini adamların

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ya biri seni çok pis kandırmış yada sen birilerini kandırmak için tezgah hazırlıyorsun. Kusura bakma kardeşim o kadar insan dolandırıldıki artık böyle saçma buluşlara tahamülüm kalmadı.

zümrüt1

Yeni Üye
Benim amacım topragin altında kalacağına insan kursağı na girsin bu teknolojiden herkes yararlansın gpr liradan radarlardan bıktık artık turkiyeye giren makinalarin beyni değiştiriliyor firmalar hep makina satmak için uğraşıyorlar alıyoruz sonuç sıfır

spyfrs

Moderatör
Moderatör
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 akşam akşam iyi güldüm millet olarak şu cahiliye dönemini bir atlatsak azcık araştırsak interneti video film oyun dışında bilgilenmek için kullansan bunlar başımıza gelmez ama ne yapalım ağlanacak halimize gülüyoruz artık. Ben artık pes ettim insanları uyarmıyacam bir musibet bin nasihattan iyidir derler en güzel tecrübeler acı tecrübelerdir insana hayat felsefesi katar akıllandırır.