Dogalmidir tespitimiz dogru olabilirmi

amora

Member
ek fotaları yukleyemedim foto konusundada goremedim yardimci olurmusunuz

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Elden geçmiş noktalar var.1.fotonun sağ yüzü zemin altı çıkması veya yanaşma kaya kaldırılmasıyla ortaya çıkmış yanıksız yüzey.son fotodaki düzgün oyma su tahliye kanalı olabilir.ön yüzü mezar girişi olarak düşünmek gerekir.zemini inceleyip biraz inin.veya kaya yüzeyinden vuruntularla ses alın.

amora

Member
Elden geçmiş noktalar var.1.fotonun sağ yüzü zemin altı çıkması veya yanaşma kaya kaldırılmasıyla ortaya çıkmış yanıksız yüzey.son fotodaki düzgün oyma su tahliye kanalı olabilir.ön yüzü mezar girişi olarak düşünmek gerekir.zemini inceleyip biraz inin.veya kaya yüzeyinden vuruntularla ses alın.
ustam yorumun icin tesekkur ederim evet sag taraftan giriş aranmis esilmiş fakat yaslama kayayi oynatmamislar bizde bu sekilde tespit yaptık

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bu kayalarin kendileri dahil etraflarini mecazen 360 derece 1000 mtkare ceviriniz israrla bosluk yuzey zemin tespiti yapiniz metal degil bosluk tespitleri

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ustam BulursamKader25 tavsiye cubuğu aleminyum cubuk ile gezdim dolastim burasi zati tepelik bolge cok pis uzakdan yakindan cizdigim alan disinda bosluk alamadim
manuel elizabeth de takil...yaani dokun dinle kokla dusun eskiler gibi davran bu kayaliklar mezara cok uygun

amora

Member
manuel elizabeth de takil...yaani dokun dinle kokla dusun eskiler gibi davran bu kayaliklar mezara cok uygun
ustam baya vakit gecirdik baktik ettik yokladik ses soluk yok tespitte bu böyle cizim cikinca ondeki kayada ordan ayrilma diil yaslama gibi geldi bize ama isaret dili hic yok olanlarda delaletmidir bilemedik