Doğal mı sanmam !

Ledun

Bilgili Üye
Öncelikle Selamun Aleyküm dostlar bu kaya dikkatimi çekti işaret göremedim lakin kaya başlı başına sanatkarın izlerini taşıyor gibi yorumlarınızı bekliyorum sağlıcakla.
Ömrünce göreceğin en fazla malın olduğu yerlerden birisi. Medeniyet işi. Millet tümülüsü kıymetli bilir, burası 5 tümülüs eder. Amma bizi aşar. 4 tane kato gelse 10 günde hedefe zor ulaşırsın.
Kayalarda kasa ve çekmecelere bak. Belki hala duranlar vardır.
Keşke birde yukarıdan aşağıya doğru çekseydin, yapılan işçiliği çok daha iyi anlardık.
BÜYÜK MALLARIN İŞARETİ OLMAZ, SİSTEMİ OLUR.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ömrünce göreceğin en fazla malın olduğu yerlerden birisi. Medeniyet işi. Millet tümülüsü kıymetli bilir, burası 5 tümülüs eder. Amma bizi aşar. 4 tane kato gelse 10 günde hedefe zor ulaşırsın.
Keşke birde yukarıdan aşağıya doğru çekseydin, yapılan işçiliği çok daha iyi anlardık.
Ustam bura ile ilgili bilinmesi gereken herşeyi özetlemiş, ömrüne bereket abim.

Hookook

Aktif Üye
Öncelikle cevabını çok beğendim ustam çünkü işarete rastgelmemiş olmam buranın yaşanmışlık bir alan olmadığını göstermez yani aynı fikir ve kanaatteyiz bu alanın karşı tarafında pekçok tümülüs mevcut ve bu dağda pek çok mağara mevcut ama kapalı ama açık halde bu mağaralar ve bu dağı 1 km ilerden hedef alan pekçok işaret var atlı bir adam ve kurt bunlardan sadece 2 tanesi eğer uygun görürseniz sizi burada misafirim etmek isterim saygılarımla.