Derede altın arayayım dedim

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Demir varsa altın yoktur.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
İnternetten gördüm bende kollarımı sıvayıp gireyim bu işe dedim başlangıç için iyimidir bilmiyorum demir tozu çıkıyor acaba demir tozunun çıktığı yerde altın tozuda cikarmi
Demir tozu ağır metal birikimin olduğunu gösterir öncelikle bölgenizi söyleyin size nerelerde aramanız gerektiğini söyleyelim.

falan filan

Member
Bölge Akdeniz bölgesi Burdur ve Denizli arası burdura 60 km Denizli 100 km uzaklikta

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Bölge Akdeniz bölgesi Burdur ve Denizli arası burdura 60 km Denizli 100 km uzaklikta
Denizli tarafında ismet abi var o taraflarda çok güzel yerler bulmuştu diye hatırlıyorum istersen cep numarasını verebilirim her konuda yardımcı olur nasıl panlaman gerektigini nerelere bakman gerektıgını herseyi söyler sana çok iyi bir insan her türlü yardımcı olur

Acemi48bodrum

Yeni Üye
Demir tozu ağır metal birikimin olduğunu gösterir öncelikle bölgenizi söyleyin size nerelerde aramanız gerektiğini söyleyelim.
Merhaba ben bodrumda yasıyorum buralarda nerede arama yapmalıyım . Tarihine baktım Persler. Dorlar, karyalılar Bizans, romalılar yaşamış.. bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz