Define işinde usta olan..

Arda-han

Yeni Üye
Merhabalar define isinde anlayan ve konuya hakim olan bir usta defineci bana ulaşabilirmi özelden

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Genele yazınız. Özelden yazanlara da itibar etmeyiniz. Kimseden bilgi saklamıyoruz. Kimseye de özel bilgi aktarmıyoruz. Bildiklerimizin tecrübelerimizin zekatlarını Dağıtıyoruz burda.

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
herkes burda tecrübesi ve allahın izniyle aklı yettiğince bişilerini paylaşıyor özelden istenilecek bir platformumuz yok bunu bu şekilde istemekde abestir burda yardımcı olabilecek çıkar zaten

Arda-han

Yeni Üye
burada kimseye guvenemiyorum poliste olur jandarmada oyüzden özelden bilgi ve fotograf aticaktim mahzen girisi bulduk ama guvenlimi degilmi diye

Duman Ahmet

Member
Kardeşim özeline gelen vatandaşta dediklerin gibi olabilir,Burda paylaşmanda bi sıkıntısı olmaz uzun zamandır takip ediyorum bi çok foto vs paylaştım sıkıntı yok.
Gerçekten işinin ehli HOBİDAŞlarım var.
Gönlün rahat için ferah olsun

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
burada kimseye guvenemiyorum poliste olur jandarmada oyüzden özelden bilgi ve fotograf aticaktim mahzen girisi bulduk ama guvenlimi degilmi diye
. abiciğim kendin söylüyosun işte .. özeline gelen başına gelmesinden korktuğun dur ... bilmem anlatabildim mi ?

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
ya sen polissen o zaman nasıl olacak illegal bi olay yapılmıyor ki burda konuları saptırmayalım