Dedektör almam lazım yardımcı olur musunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sğlm

Aktif Üye
50 cm kadar çekebilen dedektör lazım , kulanan var mı markası modeli yazabilir mi , kaldırılmak istemiyorum param çöpe gitmesin , tavsiye üzere almak istiyorum

furkan6560

Member
İyi bayramlar kardeşim bende almak istiyorum arkadaşımda nokta simplex var gayet kullanışlı basit ve başarılı bende ondan alacağım veya arkadaşımın kendi yapımı var üzerisinde çalışıyor şu anda bile gayet güzel oda onu dahada iyileştirebilirse aynısından ona yaptıracağım pahalı cihaza hiç gerek yok hepsi aynı yüksek metre söyliyenler zaten yalan yada büyük ebattaki metal ile sözde test yapıp kandırıyorlar hiç birimiz yer altında büyük metal varil aramıyoruz

bengeldim

Yeni Üye
ben avrupa vpr 1000 aldim araya bayram girdi kullanamadım daha :D

Sleyman20

Member
Deus x35 var kullandığımız makina başlıklı bence süper ötesi yada minelab eqinoks var onlarda güzel nokta var elimizde bütçen nedir

sğlm

Aktif Üye
ben avrupa vpr 1000 aldim araya bayram girdi kullanamadım daha :D
Evde bi dene bak altın demir ayırım oluyor mu kaç cm den çekiyor , sana zahmet acil net bir bilgi almam lazım , taşa toprağa da ötüyorsa para çöpe gider , 40-50 cm çekerse iyi ya da bir karış kalınlıkta taşın altına birşey köy bak çekiyor mu , iletişim kuralım senle

sğlm

Aktif Üye
Deus x35 var kullandığımız makina başlıklı bence süper ötesi yada minelab eqinoks var onlarda güzel nokta var elimizde bütçen nedir
Deus x 35 kaç cm de çeker.
Kayada kaç cm çeker , nerde ne çeker yardımcı olursan iletişimimiz olur , toprakta kaç cm denediniz mesela , taşın altına bı kac demir para
Ya da altın koyup denediniz mi kaç cm den çekti ayırım var mı sana zahmet net bilgi almam lazım

sğlm

Aktif Üye
İyi bayramlar kardeşim bende almak istiyorum arkadaşımda nokta simplex var gayet kullanışlı basit ve başarılı bende ondan alacağım veya arkadaşımın kendi yapımı var üzerisinde çalışıyor şu anda bile gayet güzel oda onu dahada iyileştirebilirse aynısından ona yaptıracağım pahalı cihaza hiç gerek yok hepsi aynı yüksek metre söyliyenler zaten yalan yada büyük ebattaki metal ile sözde test yapıp kandırıyorlar hiç birimiz yer altında büyük metal varil aramıyoruz
Nokta simpleks neyde ne kadar çekiyor neye göre iyi dedin , iyiyse alayım bende iletişim kurarız

Mustafakin

Member
50 cm kadar çekebilen dedektör lazım , kulanan var mı markası modeli yazabilir mi , kaldırılmak istemiyorum param çöpe gitmesin , tavsiye üzere almak istiyorum
Kardeşim bende nokta simplex var ben gayet memnunum aslında işaret okuyabilmen önemli çünkü makineson noktada tespit etmek için kullanıcaksın ama tektekcilik yapacaksanda ben geçen gün eski bi maden çevresinde cüruf buldum muhtemelen 35-40 cm derinlikten çıkardın bu mesafelerden gerekli ayrımıda yapıyor bence makinelere çok para vermek gerekmiyor makineni iyi tanıyıp kullanırken makinenin tepkilerini tanıman gerekir piyasada orta sınıf makinelerin özelliklerine sahip ama fiyatı gayet makul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...