Dama İşareti (mi?) -Kare Sunak-Ufak Sunaklar ... Manzara Güzel...! Tespit Tamam..!

R00T

Profesyonel
Co Admin
değil aynısı ustamız çizmişti x nerde

R00T

Profesyonel
Co Admin
@BulursamKader25 usta bence senin kerpetenin var çekersin o dişi :DTabii Allah nasip etsin dileklerimiz seninle.

dersu

Bilgili Üye
Allah muvaffak etsin, yolunuz, zihniniz,bahtınız açık, zor işiniz kolay olsun.

kaplumbaga

Member
Hiç karşıya geçip doğu kısmında boşluk baktınmı tarlaya yakın

kaplumbaga

Member
Şöyle tünel geçmeli odayı tespitlemeyi öneririm doğu kısmında tünel giriş ikiye yakın oda dörynucık beş metrededir aklımdayken sorayım yerleşim köy doğudaysa köyden buraya gelen patika yolu tekrAt yürü bak bakalım hangi tepecik dikkatini çekecek Güney yönünde

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Hiç karşıya geçip doğu kısmında boşluk baktınmı tarlaya yakın
Ustam,
Hizli sarj eder gibi yel gibi gidip ruzgar gibi donduk. Ana kaya haric detaylara bakmadum, hava ve konum sartlarundan dolayi. Tekrar gitmek nasip olursa bakarim insallah.

deli firat

DOĞACI
Ağa sana zahmet kroki de yönleri tam oturtarak yeniden yüklermisin eksik olan birşeyvar ama ne mezarlar on+beş geçişli oda tespiti var diyon ben ondan pek emin değilim hadi oda olsun peki sunak kare dediğin işte ben burda şüpeye düştüm yanılmıyorsam kör bir kuyu olaçak bence asıl bizi ilgilendirende budur diye düşünüyorum bakalım

kaplumbaga

Member
Şöyle diyeyim usta sahanın dogu kısmını ısrarla soyluyorum cok iyi boşluk bakmalısın eger yanılmıyorsam ana odalar 4 adet olacak takip ettiğim kadarıylada cok iyi cubuk kullanıyorsun boşlugu kolay yakalayacagını sanıyorum... dogu sıtına git ve kuzeyden güneye dogru cubuk tut şöyle yüz metreye yakın