Çubuk

Bursa16

Member
her hırdavatçıda bulunuyor. Defineciler alıyor diye herkez vermez . Egzozculara radyatör tamiri yapanlara sor..

acgöz

Member
Tabikide o işlere bu genç yaşta girmicemde sadece bu iş zaman alıyor diye biliyorum boş zamanında uğraşmak için :)
?
bak kardeşim sana şöyle söyliyim ozaman gidiyosun egsoz kaynağı yapan bir yere diyosun ki ustam bana 1 metre sarı tel lazım sonra alıyosun eve geliyosun ortadan kesiyosun 8-10 cm arasında bi yerden L şeklinde büküyorsun ama sen genede bunu herkezin önünde deneme ne olur ne olmaz sonra araziye cıkıyorsun biraz deneme yanılma yoluyla birazda ustalara sorarak öğreniyorsun ama en büyük tecrübe öğrenmektir sen bunu öğrenmek için yapmıyorsan sadece para falan için yapıyorsan hiç bulaşma bunları söylediğim için bana günah yazdırma selametle

Juicho

Member
internet üzerinden normal tel sipariş etsem güvenilir olurmu sizcec :)

Bursa16

Member
Pirinçin metre 4 tl. Kargo 15-20 tl :) zaten tek bir çubuk için kargoya vermezler

Bursa16

Member
Bu malzeme yapı marketlerdede var. Boya fırça kapı kilidi falan satan yerlerdede var.

Bursa16

Member
Yinede bulamıyorum dersen egzozcuya git nereden alabilirim de adresi verir.en iyi egzozcular bilir.