Cinler sahiplenmis

Tattoookii

Member
Meraba iyi aksamlar herkeze
Benim bı arkadaşım var çocukluğundan beri cinleri gördüğünü söyler çok zeki ve akıllı biri olmasına rağmen iş tekliflerine dönüş yapamıyorum korkularından dolayı uzun bı suredir nerdeyse her gece gördüğü bir rüyadan bahsetti evinin altında 3 adet parça yer gösteriyorlarmış ufak boylu siyah bı şey heykel tarzı şeyler varmış bu konuyu bana açtı bı abiyi çağırdım bende yer altı taraması falan yaptık her yerde 3 buçuk metreye kadar tarama yapabildik ama o söylediği üç parçada tarama yapamadık tespit yapamıyor makine sürekli kayma oluyor ve makine ekranı gidip gidip geldi ve siyah bı kedi hiç ayrılmadı başımızdan bı gözüküp bı kayboldu bu konuyu başkasına açtık söylediğimiz kişinin de cin ailesi var savaşmak gerekiyor dedi sahiplenmis yer dedi ama şöyle bi sey var bazı sorunlardan dolayı adam gelmek istemiyor nasıl çözerim bu olayı yardımcı olurmusunuz üstadlar

Tattoookii

Member
Ve de dediğim bölge çok köklü bir bölge bir çok uygarlık yaşamış çok savaş görmüş tarihi bakımdan çok zengin bir yer

ersen0010

Bilgili Üye
Vaz geç bulaşma dediklerin doğruysa zarar gelir değmez. Şehir nereysiydi arkadaşım

Safakk

Bilgili Üye
Slm sahiplenmek derken gördüğünüz bildiğiniz orada ne var söylenenin dışında

Tattoookii

Member
Hemen yan tarafında yatır var daha önce de büyücü bı kadın gelmiş kazmak istemiş orayı ısrarla ve 6 kardeş varmış orda söylene göre tabi bu konuyu çok az kişi biliyo

kanije

Bilgili Üye
Hic bulasma.
Sen daha ustun gonderir savasir onlari kovarsin ama sonra yine sikinti olur.
Kin,nefret,intikam vb duygular onlarda daha yogundur.
Sana bisi olmaz aileden birine zarar verirler.
Onlarinda insanlar gibi aileleri,evleri ocaklari vardir.
Ugrasma derim.
Karar senin.