Burası karınca yuvası Lakin biraz anormal yığma gibi

Karabulut

Operatör
Biraz renkleriyle oynadım Fikri olan varsa buyursun dinleyelim

eski

Editör
Biraz renkleriyle oynadım Fikri olan varsa buyursun dinleyelim
Bu yazı yardım isteğinden ziyade meydan okuma , gelecek fikirleri küçümseme tarzında olsada...
yakınında olduğumuz gözümüzle gördüğümüz elimizle tuttuğumuz işçilik olan görüntüler bile tam olarak yorumlanıp çözülemezken , olaya Google görüntüsünden başlayıp sonuç beklemek acemilikten daha ekside olmaktır, önce oraları bir gezin

Karabulut

Operatör
Bu yazı yardım isteğinden ziyade meydan okuma , gelecek fikirleri küçümseme tarzında olsada...
yakınında olduğumuz gözümüzle gördüğümüz elimizle tuttuğumuz işçilik olan görüntüler bile tam olarak yorumlanıp çözülemezken , olaya Google görüntüsünden başlayıp sonuç beklemek acemilikten daha ekside olmaktır, önce oraları bir gezin
Yok Ustam estağfurullah yanlış anlaşılmasın doğal da olabilir Renk skalasından anlayan varsa fikir almak istedim Uzun zamandan berli üyeyim çok iyiliğinizi gördüm Lütfen öyle düşünmeyin Sizlere saygım sonsuz 🌹

Karabulut

Operatör
Öncelikle şunu belirteyim burası dağlık alan Görünen kayalar doğal 200 metre batısında eski yerleşim yeri var Yine buraya yakın bir noktada dere içinde farklı renkte kaya bulduk birileri getirmiş olmalı ne için getirildiği belli değil

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Bu şekil samanlıkta iğne aramak gibi

Karabulut

Operatör
photo_1664717116190.jpg
Burasıda başka bir yer Boşluk var bizzat gidip görme şansımız oldu Şu kare içine aldığım yerde kayalık var cihazla bakacam Ozaman belli olur işe yarayıp yaramadığı