Bunları derledim hepsi bir alandadır.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
R00T....

Sevdim seni sevgili kardeşim. ben işarete bakanı değil mekanın ne anlattığını tahmin edeni severim. Evet bizde o girişi tespit edeceğiz . Yani zaten bu işaretler bizi güney batıdan şüphelendiriyor. Buranın daha detaylı bilgilerini gidince hepsini atacağım inşallah.

R00T

Profesyonel
Co Admin
R00T....

Sevdim seni sevgili kardeşim. ben işarete bakanı değil mekanın ne anlattığını tahmin edeni severim. Evet bizde o girişi tespit edeceğiz . Yani zaten bu işaretler bizi güney batıdan şüphelendiriyor. Buranın daha detaylı bilgilerini gidince hepsini atacağım inşallah.

Eyvallah ustam.Allah tevfik versin.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 235965
Bunlar nedir dardanus ustam.Yani ben diyorum ki burda kapalı olan noktaların sayısı ana noktalar belirlenmiş.

Sevgili kardeşim bu kayanın zeminini bilerek çekmedim yani resimlemedim çünki bilinçsizce bu kayanın altına hiltiler ile çalışma yapılmış . Yahu bazen çok gülüyorum. Adam emanet koyduğu taşa bu kadar aşikar işaret bırakırmı . Bu burada başka bir şey anlatıyor buda kapalı bir mekandan söz eder. Bu kaya ile diğer kanalın olduğu kaya 50 metre mesafeli.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben bu alanı bir tümülüs kadar kıymetli gördüm.Büyük iş bence.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ben bu alanı bir tümülüs kadar kıymetli gördüm.Büyük iş bence.

Bak şimdi sevgili kardeşim burada hem iş zor hemde tırsaki var. Çoğu kişi korkudan buraya yaklaşmıyor. Buradaki büyük bir tılsım dan bahsediliyor. Kimisi direk kalınlığında yılanlar geliyor diyor kimisi canınla ödersin diyor buradan bir korku almış insanları. Ben bu yeri görmeye yukarı çıkar iken aşağıdan bir büyük sinek bana bir musallat oldu kovuyorum yine geliyor 300 400 metre beni sağımdan solumdan rahatsız etti. yanımda iki kişi daha var onlara gitmiyor hep benimle. Sanki bana bir oyalama taktiği uyguluyordu. Zaten hava yanıyor idi engerekler bir taraftan bende bu yeri doğru dürüst inceleyemeden bunaldım ve geri döndüm lakin ben öyle tılsım mılsım yemem . Havalar serin iken bir kez daha gidip detaylı şekilde bu yeri gözlemleyeceğim

R00T

Profesyonel
Co Admin
İnşaAllah tılsım çıkmaz diye umut ediyoruz hepimizde dua ederiz sana .Keşke anlasaydım çözmek işinden okumak yani.Ama tılsım sihir büyü cin olayları gerçektir vardır.Bazı yerlerde tabii ki.Her yer olmaz.En çok tılsımı Roma Doğu Roma yani bizans işlerinde gördüm.Bide son dönem Ermeni işlerinde.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Gönül_Eri...

Teşekkür ederim sevgili kardeşim sağ olasın