Bugün cumhuriyet bayramı ve. ?

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili kardeşlerim bu gün Cumhuriyet bayramımız. Hepimize kutlu olsun. Ve tabiki benimde bu gün doğum günüm. Ne mutlu banaki böyle özel bir günde doğmuşum. Cumhuriyet bayramının bu yüzden bendeki yeri bir başkadır. Tekrar kutlu olsun

Hoplit

Bilgili Üye
doğum günün kutlu olsun arkadaşım ne güzel günde doğmuşun. cumhuriyet nasıl kuruldu diye bazen eskilere göz atıyoz millet aç karnına savaşa gitmiş onları görünce gözlerimden tip tip yaş düşüyor. vay bee biz şimdi oturuyoz masada patlıcanı bamyeyi beğenmiyoz Allah çarpcak biziya ne zaman bilmem.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@Hoplit.
İşte böyle düşünmek gerekli sevgili dostum . Bu ülke için savaşanları ne zorluklar ile savaştıklarını ve tabiki Verdiği mücadele ile
Bize bu cumhuriyeti hediye eden Yüce atamız ATATÜRKÜMÜZÜ de saygı ile anıyorum. İnsan mazisini unutmamalı.Teşekkür ederim sevgili kardeşim.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
@şahin88.
undefined
Çok teşekkür ederim sevgili kardeşim sağ olasın

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sevgili kardeşlerim bu gün Cumhuriyet bayramımız. Hepimize kutlu olsun. Ve tabiki benimde bu gün doğum günüm. Ne mutlu banaki böyle özel bir günde doğmuşum. Cumhuriyet bayramının bu yüzden bendeki yeri bir başkadır. Tekrar kutlu olsun
Hayirli omurler dilerim ustam.
Allah cc saglik sihhat versin.

hepastios

Editör
Nice mutlu ve umutlu yıllara ne güzel birgün de doğmuşsun ben ise tam tersi doğum günüm 10 Kasım ayrıca cumhuriyetin 96.yılını da kutluyorum hayırlı olsun