Bu kaya neye benziyor?

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Altini bir yokla cihazin varsa, komutan mezari olabilor. Savas meydaninda olmustur, bu sekilde defin yapilmis olabilir. Kendisi yoktur ama esyalarini koyarlar, sana da lazim olan budur zaten.
Aslan, kaplan vb, tasfirler askeri tasfirlerdir. Gucu, kudreti simgeler.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar bu kaya neye benziyor fikri olan varmı
Sol gözü açık sağ gözü kapalı yaşlı bir amca figürü. Benzeyen gördüğüm bu. Birisi çıksa hayvan dese yinede şu diyiceklerimi değiştirmez. Kapalı gözün olduğu tarafa yoğunlaş.....

kurtalan

Member
Sol gözü açık sağ gözü kapalı yaşlı bir amca figürü. Benzeyen gördüğüm bu. Birisi çıksa hayvan dese yinede şu diyiceklerimi değiştirmez. Kapalı gözün olduğu tarafa yoğunlaş.....
Bana da öyle geldi teşekkür ederim bi anlamı varmı diye merak ettim:)

kurtalan

Member
Kapalı gözün olduğu yerde pek göze çarpan bişey yok ama açık göze doğru batıda bi kasaya benzer kaya var arka tarafında kurdaleye benzer bi oyuntu ve silüet gibi bişey var altında mı içindemi çözemedim değişik

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Kapalı gözün olduğu yerde pek göze çarpan bişey yok ama açık göze doğru batıda bi kasaya benzer kaya var arka tarafında kurdaleye benzer bi oyuntu ve silüet gibi bişey var altında mı içindemi çözemedim değişik
Altinda altinda. Tecrube edilmis bilgidir.

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Teşekkür ederim usta sana güvenerek başlıycam bakalım nasipse sana da ateşleriz :)
Vallaha çok isterim aynı sistem ile karsilasmis olmani. Allah muvaffak etsin, emeklerinizi bosa cikarmasin.
Bir Allah razi olsun demen yeter ustam, çok şeye değer, dusunmen yeter.

kurtalan

Member
Vallaha çok isterim aynı sistem ile karsilasmis olmani. Allah muvaffak etsin, emeklerinizi bosa cikarmasin.
Bir Allah razi olsun demen yeter ustam, çok şeye değer, dusunmen yeter.
Eyvallah ustam en kısa zamanda bilgilendirme yaparım bende de çıkarsa tespit doğru demektir.