bu görüntülerin analizi için yardımcı olur musunuz ustalarım

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Merhaba, bunlar profesyonel cihazlar, en doğru yorumu kullanıcısı yapacaktır.
Benim gördüğüm 2,5-3 metre civarında doğal olmayan yeraltı yapıları var bir kaç tane.
Aynı sonucu operatörden de aldıysanız, test amaçlı noktasal sondaj vurup yılan kamerayla kontrol edebilirsiniz.

Eyüp2707

Member
Merhaba, bunlar profesyonel cihazlar, en doğru yorumu kullanıcısı yapacaktır.
Benim gördüğüm 2,5-3 metre civarında doğal olmayan yeraltı yapıları var bir kaç tane.
Aynı sonucu operatörden de aldıysanız, test amaçlı noktasal sondaj vurup yılan kamerayla kontrol edebilirsiniz.
Siz nerelerde gördünüz acaba biraz detaylandırabilir misiniz yüzeyde belirgin antik Yunan mezarı olduguna dair yazılar VS var ama operatör kayda değer birşey olmadığını söyledi

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Siz nerelerde gördünüz acaba biraz detaylandırabilir misiniz yüzeyde belirgin antik Yunan mezarı olduguna dair yazılar VS var ama operatör kayda değer birşey olmadığını söyledi
Dikkat ederseniz mezar demedim, mezar demek için tek başına bu görüntü yeterli değil.
O mezar diyen onu da geçtim Yunan mezarı diyen arkadaş neye istinaden bu yorumu yapmış hayret.
Çekim yapılan alandan fotoğraf paylaşır mısın çevresini de görelim.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Evet, antik roma nekropolü.
Altını üstüne getirmişler, hiç mi açılmamış mezar kalmamış, açılan mezarlar oda tipi mi yoksa lahit tarzı mı ?