Bilmediğimiz Cümleleri Dinlemek

Get closer!

Member
Ekşını severim gece tek iken korku filmleri izlerim özellikle belli başlı kaliteli olduğunu düşündüğüm bir iki tane korku filmi mevcuttur. Atmosferinden dolayı izliyorum yoksa başka bir amacım yok. Arada Türk korku filmleri de izliyorum ama dikkatimi çeken şey şu çok bilmediğimiz cümleler kuruluyor dualar edilip büyüler yapılıyor. Film olduğu için sallamasyondur diye düşünüyorum ama gerçeklik payı var ise bu sözlerin evimizin içinde yankılanması ne gibi sonuçlara yol açar. Yani herkesin başına bir iş gelecek değil tabi ki ama farkında olmadan bir kapı açılır mı ? İzleyen üstadlar varsa bizim yerli abartılmış sahnelerde kullanılan cümlelere bir kaç yorum getirebilir mi?

Karabulut

Operatör
Bazı korku filmleri çekilirken aksilikler olurmuş dikkat etmek lazım

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Söz o kadar güçlüdür ki, bir kelime,cümle ile devletler yıkılır, şavaşlar başlar, iblis şeytana dönüşür. Filmlerde de bilmediğimiz dillerde şeytana ve cinlere çağrı yapılıyor olabilir. Büyüler, şeytan ayinleride gene bu gizemli cümlelerle yapılır. Sosyal medeyada gördüğüm kötü bir örneği söyleyim misal; arapça olarak "Allah yoktur, Şeytan Tanrıdır" (haşa) cümlesini masum bir mana ile insanlara söyletiyorlar. bilinçli ve dikkatli olmak lazım.

westsilwer

Member
Karabüyü isimli film var 2009 yapımı izle derim..
Dünyanın en tehlikeli büyüsü (ismini hatırlayamadım) nesnel bir büyüdür senden bir obje alır tılsımlı iki cümle söyler sana geri verir..Hayatın kayar...Ve sadece 10 saniye sürer o büyüyü yapmak..
Anlatmak istediğim filmlerde çıkan büyü ile tılsım ile ilgili sözleri dinleme o kısmı atla..Son yıllarda internette bu tür cümleleri kasıtlı olarak koyuyorlar hikaye okuyanlar için film izleyenler için ne oku nede dinle...İçinden bile okuma düşüncelerin bile yaydığı enerji vardır..İnsanoğlunun yaydığı hiç bir enerji evrende karşiliksiz kalmaz..Negatif ise negatif enerjiyi çekersin pozitif ise pozitif enerjiyi çekersin bunun ortası yoktur..

Son düzenleme:

Turko

Uzman
Tatlı yemek varken acı neden. Aşk filmi izle romantik komedi izle . Hayret birşey. Seviyorum ben korku izlicem. Sonra abi büyü abi napcaz.

Get closer!

Member
Karabüyü isimli film var 2009 yapımı izle derim..
Dünyanın en tehlikeli büyüsü (ismini hatırlayamadım) nesnel bir büyüdür senden bir obje alır tılsımlı iki cümle söyler sana geri verir..Hayatın kayar...Ve sadece 10 saniye sürer o büyüyü yapmak..
Anlatmak istediğim filmlerde çıkan büyü ile tılsım ile ilgili sözleri dinleme o kısmı atla..Son yıllarda internette bu tür cümleleri kasıtlı olarak koyuyorlar hikaye okuyanlar için film izleyenler için ne oku nede dinle...İçinden bile okuma düşüncelerin bile yaydığı enerji vardır..İnsanoğlunun yaydığı hiç bir enerji evrende karşiliksiz kalmaz..Negatif ise negatif enerjiyi çekersin pozitif ise pozitif enerjiyi çekersin bunun ortası yoktur..
2 haftadır buralarda yoktum hocam. atlayacağım yerleri söylerseniz şimdi açıp izleyeyim ne dersiniz :D