Bilgisi olan

Amisos

Bilgili Üye
SELAMÜN ALEYKÜM
Abiler teknoloji ekibinin yapmış olduğu cihaz hakkında bilgisi olan kullanan var mı , almaya değer mi biraz aydınlatırsanız sevinirim teşekkür ederim .

KönigS

Member
30 , 40 gibi abi finansör olacak bir abi var da depar dedektör ün baston gibi olanı düşünüyorduk normalde de bu nasıl diye sordular bende siz bilen abilere sormak istedim
Valla dostum resmini attığın dedektör yerli. İstanbul'dan Hüseyin diye biri üretiyo. Benim işim olmaz. 1 tl bile vermem. Senin yerinde olsam biraz daha zorlarım şartları. Lorenz z2 almanı isterim. Baktın olmadı ikinci el garantisi bitmemiş z1'de olabilir

Yabgu

Bilgili Üye
Valla dostum resmini attığın dedektör yerli. İstanbul'dan Hüseyin diye biri üretiyo. Benim işim olmaz. 1 tl bile vermem. Senin yerinde olsam biraz daha zorlarım şartları. Lorenz z2 almanı isterim. Baktın olmadı ikinci el garantisi bitmemiş z1'de olabilir
Kesinlikle katılıyorum.

Amisos

Bilgili Üye
Eyvallah abim teşekkür ederim , lorenzi zaten tüm camiya tek geçiyor da , ayrım zayıf diyor bir arkadaşım da sahibinden de 19 milyara birtana görmüstüm deha dedektör dü sanırım

Yabgu

Bilgili Üye
Eyvallah abim teşekkür ederim , lorenzi zaten tüm camiya tek geçiyor da , ayrım zayıf diyor bir arkadaşım da sahibinden de 19 milyara birtana görmüstüm deha dedektör dü sanırım
Fiyatı düşük olanlara dikkat edin, yüksek gerilim yememiş olsun. Denemeden almayın hiçbir cihazı.

Amisos

Bilgili Üye
Fiyatı düşük olanlara dikkat edin, yüksek gerilim yememiş olsun. Denemeden almayın hiçbir cihazı.
Eyvallah abi uyarı için yüksek gerilim zarar veriyor demek ki lorenze bir şey daha öğrenmiş olduk