Bilgili ustalarimizin yorumlarını bekliyorum

kadir1905

Yeni Üye
Selamin aleykum. Cok uzun zamandir formu takip ediyorum. Ustaların yorumlarini zevkle okuyorum . Hic defineye cikmadim . Okuyarak bilgi birikimim oldu hobi olarak yeni yeni etrafı kesfediyorum. Attigim gorselin yanında cihaz isaret verdi . Acaba yorumlayabilir misiniz .

Ekli dosyalar

Sleyman20

Member
Selamin aleykum. Cok uzun zamandir formu takip ediyorum. Ustaların yorumlarini zevkle okuyorum . Hic defineye cikmadim . Okuyarak bilgi birikimim oldu hobi olarak yeni yeni etrafı kesfediyorum. Attigim gorselin yanında cihaz isaret verdi . Acaba yorumlayabilir misiniz .
Cihaz ne ne gibi bir ısaret verdi değerli değersiz doğal görünüyor ama @jeolog ustam bilir

Ledun

Editör
2nci foton süper. Figürler çok güzel.
Amma sistemini bileni bulman lazım.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Doğal bence işcilik ben şahsen göremedim,ustalar netleştirir, yada görsel nedir, ne şeklidir bilemedim,birde sinyal veren cihazı söylerseniz sinyalin gerçekliliği hakkında fikirler verilebilir.

kadir1905

Yeni Üye
Doğal bence işcilik ben şahsen göremedim,ustalar netleştirir, yada görsel nedir, ne şeklidir bilemedim,birde sinyal veren cihazı söylerseniz sinyalin gerçekliliği hakkında fikirler verilebilir.
Ustam cevabiniz için tesekkur ederm . İnsallah aksama cihaz marka model olarak sizi buradan bilgilendirecegm .

RONİN

Aktif Üye
Doğal gözüktü gözüme ama işi şansa bırakmamak adına çubukla ya da cihazla alanı tarayın.