Bilgi lazım

Kazzem

Yeni Üye
Ustalar akrabanın evinin içinde ve bodrumunda kendilerinin ifadesi ile altın veya değerli bir taş olabileceğini söylediler bu sözlerinin neye ve hangi normal dışı birşey gördüklerine kısaca sebebini sorduğumda farklı zamanlarda evin içinde beli noktalarda boşluklar gördüklerini ve bunun birden fazlaca yaşandığını söylediler ilave olarak yıllar önce evlerine yaklaşık 100 metre uzaklıkta başkası tarafından altın paraların bulunduğunu söylediler bölge bu tür olaylara karşı bakir değil ayrıca bildiğim yıllar önce bahsettiğim bölgeye yakın bir yerde belediye çalışma yaparken taştan heykel başları denk geldiklerini biliyorum ardında bizde olabilme ihtimali olan yerlerde çubukla arama yaptık çubuk tepkime veriyorum sizce ne yapmak gerekir bu olayların yaşandığı yer Bursa uzun anlatıp vaktinizi aldım kusura bakmayın

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Anadolu'da, eski uygarlık kalıntılarının üzerine yeni yerleşimler yapıldığı bir gerçektir. Sizin tanıdıklarınızın evide böyle bir bölge anlaşılan. Evde boşluklar görmüyorlarmış derken nasıl görmüyorlarmış anlamadım. Bir cihazla felanmı bakmışlar?

Kazzem

Yeni Üye
Anlattıklarına göre vakti zamanında onlara yaşadıkları yer hakkında böyle anlatım olmuş değerli birşeylerin olabileceğine dair kendileri ise bazen durup durur kenn evin belli bölgeleri ama rüyada ama gerçekte görünür olmuş sanki aynı anları tekrar tekrar yaşıyorlarmiş anlattıkları garip gelmişti elimde ki çubuklu alan tarama ile bakıldığında bölgeliri işaret ediyor lakin doğrulama yapmadan kazmak pek mantıklı gelmedi fikir verirseniz sevinirim

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cinlerin oyunları yani, defineden önce evi bu varlıklardan temizlesinler. Bugün görüntü gelir yarın başka kötülükler.