Başımız Sağolsun

R00T

Profesyonel
Co Admin
Katılım
20 Kas 2018
Mesajlar
1,948
Tepkime puanı
2,325
Puanları
23
Yaş
36
Rabbim bir daha yaşatmasın inşaAllah.Hepimizin başı sağolsun büyük geçmişler olsun. Yardım ekiplerindeydik uğrayamadık sizlere yazamadık.Haklarınızı helal edin.
 

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Katılım
24 Kas 2018
Mesajlar
2,586
Tepkime puanı
3,263
Puanları
23
Konum
Galatia
Beşir derneği olarak elimizden geleni yaptik inşallah yapmayada devam edeceğiz
Allah sizlerden razı olsun. Yardım esnasında vefat eden abimize de Rabbim Şehitlik mertebesi versin. Gani Gani Rahmet eylesin. Bir kere daha gördük ki Ehli Tasavvuf Bu ülkenin olmazsa olmazları arasında....
 

Ruşendil

Member
Katılım
11 Nis 2020
Mesajlar
63
Tepkime puanı
100
Puanları
6
Konum
Dünyanın merkezi
Allah hayırlarınızı kabul etsin. Biz grup olarak dün döndük ama hâlâ aklımız orada. 2 gün önce 2 gün kaldığımız Adıyaman alitaşı mahallesi semt fulbol sahası içinde ve çevresindeki halk için ACİL prefabrik tuvalet, banyo ihtiyacı var. Ben 112 yi afadı Kızılay'ı aradım ama yardımcı olacak kimseyi bulamadım. Çadır yiyecek içecek işleri halledildi sadece tuvalet ve banyo problemi var. İlk günden beri kimse duş alamadı tuvalet için kazılan cukurlar doldu. Yardımcı olabilecek varsa adresi yazdım. En azından depremden kurtulanları bulaştan kaybetmeyelim.
 

Efg

Member
Katılım
4 Haz 2019
Mesajlar
65
Tepkime puanı
85
Puanları
7
Hayatını kaybeden tüm kardeşlerime Allah tealdan rahmet ve merhamet diliyorum..bu aci günlerde canla başla çalışıp bir can kurtarmak için çaba veren ve her türlü yardimda bulunan herkesten Allah cc iki dünya da razı olsun..
 

eski

Editör
Katılım
25 Ocak 2013
Mesajlar
543
Tepkime puanı
529
Puanları
11
Yaş
57
Konum
İSTANBUL - SAKARYA
Maddi manevi emeği olan herkesten Allah razı olsun. Ölmüşlere rahmet yaralılara Allah acil şifalar versin. Yaraların sarılmasını zorlukların aşılmasını Allah kolay eylesin. Allah devletimize milletimize zeval vermesin çabalarımızın kolay ve başarılı olmasını nasip eylesin. Gelebilecek olan kötü ve kötülüklerden bizleri korusun.
 
Üst