Bahçeden çıktı yardımınıza ihtiyacım var ustalar

Mehmet_mehmet

Engellendi
Bu konuda bilgisizliğime verin. BU taşlar değerli mi yani? Ya da işaret mi demek istiyorsunuz? Tarama nasıl oluyor?
Bak güzel kardeşim uzadıkça uzuyor bu buraya müşteri aramaya benzer,ne iş yapıyorsun tam olarak bilgin nedir bilemem ama benimde bir tavsiyem var, müzeye verip teşşekkür kağıdı almaktansa zarar görmeyecek şekilde saklar yurt dışı bağlantı kur sağlam ama ama eğer dediğiniz gibi orjinalse misal bir heykelin getirisi 500 bin tl örnek o paranın hayrını gör çevrene yardımcı ol, dikkatli ol başını ağrıtma, inşallah elden çıkarırsın niyetin temizse olur.müzeye verme, gerçek hakkıyla alacağın parayla birsürü garibanlara yardımcı olursun,

tulpje254

Member
Araştırma yapayım da nasıl yapılır, neye benzetilir bir bilgim yok usta. Sadece Neolitik dendi o kadar. O da kesin bilgi değil sanırım

tulpje254

Member
Namusum ve şerefim üzerine yemin ederek söylüyorum sadece bilgi amaçlı buradayım ve bu işlerle alakam yok. Cevap geldikçe ben de cevap veriyorum. Isterseniz moderatore istekte bulunup konuyu sildirtrbilirim. Çünkü bunu ikinci kez yazıyosunuz

Mehmet_mehmet

Engellendi
Sakin olll relax rahat oollll bir yolunu bulursun adamsınnn... İnsanlara dikkat ett hemen balık gibi atlama bu konuda yabancıdan zarar gelmez Allah yanlışıyla karşılaştırmasın

tulpje254

Member
Hocam bir foto daha atacaktım sen öyle dedin diye atmadım :(