Alan tarama

Zemin bozuk

Bilgili Üye
ÇUBUK İŞİNDE İLK LAZİM OLAN MADENİ VE MİNERALLER İ NASİL KESMEN LAZIM ONUN TESPİTİ GEREKİR . PİYASADA 3 TANE ÇUBUK ALDİM SONUC FİYASKO ... SADECE BOŞLUK TESPİTİ YAPİYOLAR ALTİN GÜMÜŞÜ BULMUYOR HAZİR CUBUKLAR KOLAY GELSİN HERKESE.
Kardeşim burda birbirimize Allah için yardımcı olmanın gayretindeyiz , birebir kendim testini yaptım ve şuan halen aktif kullanmaktayım evvela aldığın çubuklar bana bilgisini verirmisin ölçüleri , şekli şemali v.s. bir bakayım şunlara ayrımı anlatırız

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Aleykum Selam kiymetli agabeyim.
Guzel dusunceleriniz ve dualariniz icin tesekkur ederim.

Sozum var.
Bilgi notu seklinde bir hazirlik yapacagim, sekilli krokili. Sizin gibi cubukla hasir nesir oldugunu bildigim ve yillardir sitelerde bulunan her cubukcuya ozelden gonderecegim insallah.
Daha once yazdiklarimla bu bilgileri birlestirenlere faydali olacagini umuyorum.
Asıl ben teşekkür ederim gönlü güzel insan.

Yüce ALLAH ömür verir ise ve nasibimiz de var ise Senin derin bilglerinden yararlanırız inşallah.

Sabır ile bekleyeceğim inşallah. Yüce ALLAH zihnine ve gözlerine kuvvet versin inşallah. ALLAHA emanet olunuz cümleten sevgili ustam

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Çubuklar çiziyorsa işlem yapın derim her kapanan yere işlem yapmayın köstebekten bir farkınız olmaz