Alan tarama cihazı

Elgn

Yeni Üye
Selamunaleykum ustalar bana önereceğiniz alan tarama varmı kullanıpta elindekinden memnun olan varsa önerebilir mi

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Öncellikle Hoşgeldiniz iyi forumlar diliyorum

Alan tarama cihazlarını ben pek tavsiye etmiyorum normal bir çubuk alıp kullanması tamamiyle benim düşüncem mantıkları aynı ama herkes eline çubuk alıpta noktayı bulacağını sanmıyorum çubuk işi emek tecrübe işidir sıradan bir pirinç çubuk işinizi görür düşüncesindeyim ama tabii tecrübe ederek sonuç alabilirsiniz diğer elektronik alan tarama çubuklarını paranızı heba etmeyim bu benim şahsi düşüncem rastgele.

sandalci14

Operatör
kardesim hosgeldin.kullananlar varsa yazsin ben en son kendi fikrimi yazacagim.simdiden kafa karistirmiyim

Elgn

Yeni Üye
Yorumunuz için teşekkür ederim bir ağabeyimin tavsiyesi üzerine bak
Öncellikle Hoşgeldiniz iyi forumlar diliyorum

Alan tarama cihazlarını ben pek tavsiye etmiyorum normal bir çubuk alıp kullanması tamamiyle benim düşüncem mantıkları aynı ama herkes eline çubuk alıpta noktayı bulacağını sanmıyorum çubuk işi emek tecrübe işidir sıradan bir pirinç çubuk işinizi görür düşüncesindeyim ama tabii tecrübe ederek sonuç alabilirsiniz diğer elektronik alan tarama çubuklarını paranızı heba etmeyim bu benim şahsi düşüncem rastgele.
Hoşbuldum yorumunuz için teşekkür ederim bir ağabeyimin tavsiyesi üzerine bakır çubuk kullandım ama baya sıkıntı yaşadım minareli topraktan dolayı sanırım cihazları araştırdığımda minareller için karışımlar dan bahsediyorlardı o sorunu öyle çözeceğimi düşündüm