4 Defineci Altınlarla Beraber Yakalandı

Hoplit

Bilgili Üye
Ekli dosyayı görüntüle 272272

Mahzen girişini bulan 4 definecinin hepsi mahzene girmesi sonucu kapıya gelen jandarmayı gören olmadı.

Definecilerin içerideki altın tenekelerini dışarı çıkarmak istersek kapıda bekleyen jandarmadan kimsenin haberi yoktu.

14 basamaklı merdivenden altınlarla beraber yukarı çıkan defineci jandarmayı görünce şaşkına döndü.

Tutuklanan defineciler çıktıkları mahkemede tüneli tesadüfen bulduklarını,,, altınları çıkarıp müzeye götüreceklerini söyleyince serbest bırakıldı.

Her biri 350 kilo olan 16 teneke altın bulduklarını söyleyen defineciler şu an ortada 2 teneke altın var 14 teneke altının nereye gittiğini bilmediklerini söylediler. jandarma ve müzeden gelen görevliler ise toplamda 2 teneke altın olduğunu iddia etti. Kayıp 14 teneke altın konusu gündemden düşmeyince polis soruşturma başlattı.

Polisin güvenlik kameralarını incelemesi sonucu bölgeye 2 siyah mersedesin giriş çıkış yaptığı tespit edildi. Mesedeslerin camlarında siyah band filmi çekildiği için içeride kaç kişi olduğu belirlenemediği açıklandı. bu olay halk arasında poliste payını aldı diye yorumlandı.

:D:D:D

serkancan

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 272272

Mahzen girişini bulan 4 definecinin hepsi mahzene girmesi sonucu kapıya gelen jandarmayı gören olmadı.

Definecilerin içerideki altın tenekelerini dışarı çıkarmak istersek kapıda bekleyen jandarmadan kimsenin haberi yoktu.

14 basamaklı merdivenden altınlarla beraber yukarı çıkan defineci jandarmayı görünce şaşkına döndü.

Tutuklanan defineciler çıktıkları mahkemede tüneli tesadüfen bulduklarını,,, altınları çıkarıp müzeye götüreceklerini söyleyince serbest bırakıldı.

Her biri 350 kilo olan 16 teneke altın bulduklarını söyleyen defineciler şu an ortada 2 teneke altın var 14 teneke altının nereye gittiğini bilmediklerini söylediler. jandarma ve müzeden gelen görevliler ise toplamda 2 teneke altın olduğunu iddia etti. Kayıp 14 teneke altın konusu gündemden düşmeyince polis soruşturma başlattı.

Polisin güvenlik kameralarını incelemesi sonucu bölgeye 2 siyah mersedesin giriş çıkış yaptığı tespit edildi. Mesedeslerin camlarında siyah band filmi çekildiği için içeride kaç kişi olduğu belirlenemediği açıklandı. bu olay halk arasında poliste payını aldı diye yorumlandı.

:D:D:D
Ya varya eline sağlık bende gerçek zannettim :)

Darkmountain

Yeni Üye
Ağzına sağlık çok güzel anlatmışsın hocam, biraz daha uzun tutsaydın keşke :)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
abd virginia daki buz mahseni giris tesmini koyup yalan haber ureten ve turkiyede yayinlanmayan olmayan haberi varmis gibi kullanan @hoblit seni @BulursamKader25 ustaya havale ediyorum...tepki amacli actigin urettigin haberlerin aynen eskiya konularin gibi duzmecedir bu tavirlarinla biyere varamazsin.baska sorunun varsa cozum yeri bura deil yalan haber bilgi uretmekten vazgec

File:Entrance to ice cellar (2), site of Lexington plantation.jpg ...

Hoplit

Bilgili Üye
senide senin muhabirlerinide çatır çatır geçeceğim :D:D:D

aradaki tek fark benim haberler fıkra mizah bölümünde çünkü adım hoplit onlarınki define haberleri bölümünde adları muhabir. :(

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
senide senin muhabirlerinide çatır çatır geçeceğim :D:D:D

aradaki tek fark benim haberler fıkra mizah bölümünde çünkü adım hoplit onlarınki define haberleri bölümünde adları muhabir. :(
demek taht"ima oturcan.........
dikkat etde ben ordayken oturma...

Hoplit

Bilgili Üye
amacımız yok sadece mizah yapalım dedik. bu işide siyoniste bağlayacaksanız söyleyin yapmayalım bana göre sıkıntı yok ben muhabbet olsun diye yaptım.