Zeus alan tarama

kertenkele

Editör
Ustalarım bu zeus alan taramayı kullanan varmı minareli eliyormu hedefi buluyormu yani boşluğu birisi çok met etti işe yarıyorsa alacağım

Mehmetarkın

Member
Minerali elemiyor.. Hiç elediği görülmedi duyulmadı..

kertenkele

Editör
Minerali elemiyor.. Hiç elediği görülmedi duyulmadı..
Gerçekten kullandınmı bu aleti iş görmezmi kardeş arkadaşın biri almış benim evin bahçesinde minarel var oraya tutturdum alet dönmedi sipariş verecektim ben elime aldım bende hiç dönmüyo ama öğrenirim diye o kısmı geçmiştim

atasdibi

Bilgili Üye
Dünya kada konuda alan tarama alınmaz diye onlarca kez yazılmasına rağmen halen almak istiyorsunuz. Mehmetarkın alma demiş halen iyiymiş diyorsunuz, gidin alın o zaman. Ustalardan hiç bir zaman alın lafını duymazsınız ama ısrarla gelip iyiymiş deyip sözüm ona fikir soruyorsunuz. Git al birader ve güle güle kullan. Bizler boşuna nefes tüketiyoruz.

kertenkele

Editör
Dünya kada konuda alan tarama alınmaz diye onlarca kez yazılmasına rağmen halen almak istiyorsunuz. Mehmetarkın alma demiş halen iyiymiş diyorsunuz, gidin alın o zaman. Ustalardan hiç bir zaman alın lafını duymazsınız ama ısrarla gelip iyiymiş deyip sözüm ona fikir soruyorsunuz. Git al birader ve güle güle kullan. Bizler boşuna nefes tüketiyoruz.
Kardeş ben hiç bir kelimemde iyiymiş lafı geçmedi kontrol ettim yine göremedim sen alacağın bir ürün hakkında bilgin yoksa bir bilene sormazmısın google de araştırdım hiç yorum bulamadım videolar var onlarıda reklam amaçlı atmışlar yani olayı çarpıtma

atasdibi

Bilgili Üye
Kardeş ben hiç bir kelimemde iyiymiş lafı geçmedi kontrol ettim yine göremedim sen alacağın bir ürün hakkında bilgin yoksa bir bilene sormazmısın google de araştırdım hiç yorum bulamadım videolar var onlarıda reklam amaçlı atmışlar yani olayı çarpıtma
Hocam sipariş verecektim demişsiniz :) Demek ki beğendiniz :) neyse siz içinize sineni yapın.